OnePlus 6T ekranı ile ilgili sorunlar bulundu

0
99

Birkaç hafta önce piyasaya sürülen OnePlus 6T, ona çok aşık oldu. Uygun bir fiyata amiral gemisi paketi sunduğunda anlaşılabilir. Sağduyulu bir çentik, bir ekran parmak izi okuyucu, 8 GB RAM ve 256 GB dahili bellek … Hepsi harika, ilk sorunlar ve hatalar ortaya çıkana kadar – ekran en çok etkilenmiş gibi görünüyor. Tam olarak neler olduğunu açıklayacağız.

İlk şikayet Kasım 5’de OnePlus forumunda yayınlandı. Ekran açıkken (özellikle kilidini açtıktan sonra) pembe piksellerin bir “dalgası” ekranın her yerinde hızla dolaştığını bildirdi. Cihazın kullanımını engellemeyen, ancak kesinlikle rahatsız edici olan bir arıza. Sorunu gösteren videolar dahil olmak üzere daha fazla şikayet takip edildi.

Şimdilik bu konu küresel olmaktan uzak, ancak şikayetlerin sayısı artmaya devam ediyor. Ekran her zaman Açık Ekranda olduğunda veya yüz tanıma veya ünlü ekran parmak izi okuyucusunu kullanmaya çalışırken daha sık görülür.

Fay nerede olabilir?

OnePlus’tan resmi ifadeleri beklerken, şu anda her şey bir varsayımdır. Yeni bir güncelleme ile çözülebilecek bir yazılım sorunu olabilir ve umarım bir donanım sorunu olmaz.

Yazık ki, ekran (prensip olarak) bu cihaz lehine büyük bir nokta, 6.4 inç, AMOLED teknolojisi ve 2340 x 1080 çözünürlük ile.

Yeni OnePlus 6T’nizde de aynı şey oldu mu? Dizildi mi? Yorumlarda bize bildirin.

CEVAP VER

Please enter your comment!
Please enter your name here