Mobil

Nokia 8 Piyasaları Alt Üst Edecek!

Akıllı telefon piyasalarına 2019 yılının iş çeyreğinde giren Nokia firmasının yeni amiral gemisi olan Nokia 8 hakkında ortaya atılan iddialar gündeme bomba gibi düşecek. Apple ve Samsung gibi dev firmalar ile rekabet ortamında bulunmak için kolları sıvayan Nokia firmasının yeni amiral gemisi olacak olan Nokia 8’in özellikleri ve görselinin geçtiğimiz günlerde Çin’de bir sitede paylaşılması günün en çok konuşulan konularının başında gelmeye başladı.

Nokia 3 modeli, Nokia 5 modeli ve Nokia 8 modeli ile kullanıcılarının hizmetine çıkan firmanın özellikle de Nokia 8 telefonunda sunduğu üst düzey özelliklerin gerçekten dikkat çekici olduğunu belirtmek istiyoruz.

Çin’in en çok takip edilen teknoloji sitelerinin birinde yayınlanan bu telefonda bulunan özellikleri ve fiyatını karşılaştırdığımız zaman telefonun gerçekten diğer firmaların üstünde bir performans sunması bekleniyor.

Nokia 8 Teknik Özellikleri

Telefonda bulunan 6 inçlik ekran boyutunun son zamanlarda en yüksek ekran boyutu olduğunu belirtmek istiyoruz. Özellikle ekran gövde oranı karşılaştırması yaptığımız zaman bu telefonun ekran boyutu gerçekten kullanıcıları tatmin edecek cinsten karşımıza çıkmaktadır.

6 GB RAM kapasitesini de telefonda tercih eden firmanın dahili depolama alanı olarak ise 128 GB Dahili hafızaya sahip olacak olan Nokia 8 telefonunda kamera konusunda 12 MP üstünde bir kamera çözünürlüğü bulunacağı gelen bilgiler arasında. Özellikle son zamanlarda kamera konusunda yeni anlaşmalar yaparak firmanın en iyi kamera lansmanında yer almasını sağlayacak olan Nokia firmasının adımı merakla bekleniyor.

Fiyat olarak ülkemizde 1300 TL ile 1500 TL arasında satış rakamından satışa sunulması beklenen Nokia 8’in nasıl bir satış rakamı yakalayacağı ise şimdiden merak konusu olmaya başladı. Uzun zamandır merak edilen bu telefonun yakın zamanda karşımıza çıkması bekleniyor.

Etiketler
Başa dön tuşu
Kapalı
Kapalı

Reklam Engelleyici Algılandı..

Sayfayı Görüntülemek için Tarayıcınızın Reklam Engelleme özelliğini pasif hale getirmelisiniz.