Nintendo, N64 Classic’in umutlarını belirliyor

0
32

2019 NES Classic, 2019 SNES Classic ve 2019 PlayStation Classic’e sahipti , bu yüzden Nintendo 64 Classic çok uzak değil, değil mi? Buna güvenme. Nintendo of America CEO’su Reggie Fils-Aimé, Kotaku’yla yaptığı bir röportajda , “hiçbir şeyi bir şeye hükmetmeyecekken… size söyleyebildiğim şey kesinlikle planlama ufkumuzda değil” diyor.

“İlk iki Klasik serimizi yaptığımızda, bu bizim için sınırlı bir fırsat olan ve Wii U’nun bir donanım sistemi olarak Nintendo Switch’in lansmanına kadar bir köprü olarak bir yol olarak bizim için bir yol olduğu açıktı. ”Diyor Fils-Aimé. “NES Classic sistemini başlattığımızın stratejik sebebi buydu.”

“GELECEK OLANI GÖRECEĞİZ.”

“Tüketiciler bir şeyi tahmin ederken, bunları sınırlı süreli fırsatlar olarak görüyoruz. Ayrıca, tüketicinin abonelik hizmeti ile daha fazla gerçekleşecek olan klasik içeriğimizle ilgilenmeyi dört gözle beklediği de artık çok net. ”

’90’ların ortasındaki konsol savaşlarını yeniden canlandırma rüyalar tekrar beklemek zorunda kalacaklar. Nintendo’nun çevrimiçi aboneliğinden bir Geçişte Zamanın Ocarina’sınıoynayabilseydiniz N64 Classic’in olmaması yutmak daha kolay olurdu . Bu yaklaşımla ilgili sorun, elbette, Nintendo’nun tekliflerini sunmakta çok yavaş olduğu.

Şu anda Switch’in çevrimiçi hizmetinin aboneleri NES oyunlarının yaklaşık 30 orijinal ve tweaked versiyonuna erişebiliyor, ancak başka hiçbir sistem mevcut değil ve Nintendo her zamanki Virtual Console platformu üzerinden indirilebilir oyunlar satmıyor. Ancak Fils-Aimé, daha fazla içeriğin yolda olacağını ima ediyor. “Geleceğe baktığımızda,” diyor, “Abonelik servisimiz, NSO, Nintendo Switch Online, klasik içeriğimizi oynayabileceğiniz bir yer”, “Basıldığında ne olacağını göreceğiz” ekledik. bunun NES’in ötesine geçip geçmeyeceği.

CEVAP VER

Please enter your comment!
Please enter your name here