Oyun

Müjde GTA 5 Artık Ücetsiz!

PC’de dijital oyun satışında en büyük platforma olan  Steam, Epic Games Store’un atakları kariılık vermek için yoğın mesai yapıyor. Her hafta kaliteli oyunları ücretsiz olarak dağıtan Epic Games, büyük bir sürpriz ile karşımıza çıktı.

 

2013 yılında ilk olarak PS3 ve Xbox 360 daha sonra da PC için çıkan GTA 5, çok yakında ücretsiz olacak.

 

Epic Games Store  resmi Twitter hesabı üzerinden yaptığı duyuruda 21 Mayıs 2020 tarihinde Grand Theft Auto V PC sahipleri için ücretsiz olacak. Bunun içi  bir kere kütüphanenize eklemeniz yeterli olacaksonra ömür boyu ücretsiz olarak ulaşabileceğiniz Grand Theft Auto V, hala online tarafında güncellemeler alarak yeni içerikler sunuyor.

 

[ilgiliicerik icerik_id=”24185″]

Ciddi bir oyuncu sayısına sahip olan Grand Theft Auto V’in ücretsiz olması Steam‘e karşı  indirilmiş en büyük darbe olacak gibi görünüyor. Grand Theft Auto V’in ücretsiz olması yine Epic Games’in çok konuşulmasını sağlayacak.

 

Konsolda oyun fiyatlarının artmasının ardından çoğu oyuncu PC cephesine geçmişti. PC’de dijital kütüphanesi olmayanlar için kaçırılmayacak bir fırsat olan ücretsiz GTA V için Epic ile Rockstar Games’in anlaşma yaptığı düşünülüyor.

Belki bundan 2-3 yıl sonra Red Dead Redemption 2 de Epic Game Store’da ücretiz olur.

 

Etiketler

Bir cevap yazın

E-posta hesabınız yayımlanmayacak. Gerekli alanlar * ile işaretlenmişlerdir

Başa dön tuşu
Kapalı
Kapalı

Reklam Engelleyici Algılandı..

Sayfayı Görüntülemek için Tarayıcınızın Reklam Engelleme özelliğini pasif hale getirmelisiniz.