BilgisayarDonanım

MSI, Optix MAG301CR 30 İnç WFHD Ultra Geniş Monitör

MSI, Optix MAG301CR 30 ″ WFHD Ultra Geniş Monitör - 30 İnç Panelde 21: 9 ve 200Hz Yenileme Hızı Sunuyor

MSI, oyuncular içi 2560×1080 çözünürlük, 200Hz yenileme hızı, 1ms yanıt süresi kavisli paneli ile rekabet avantajı sağlamak için tasarlanan 30 inç WFHD ultra geniş monitör Optix MAG301CR’yi tanıttı . FreeSync teknolojisi ile bir araya getirilen MAG301CR, ultra akıcı oynanış için ekranın yenileme hızını GPU’nuzla eşleştirebilir.

MSI, Optix MAG301CR’yi Piyasaya Sürüyor – 30 inç Panelde Oldukça Tuhaf Ama Bir Sonraki Büyük Şey Olabilecek Bir 21: 9 Geniş Ekran

Geleneksel 16: 9 panelle karşılaştırıldığında, 21: 9 geniş ekran genel ekran boyutunu artırır ve oyuncuların daha geniş bir izleme açısının keyfini çıkarmasını sağlar. Geniş ekran çalışma alanını arttırır, çoklu görev yeteneklerini arttırır, çalışma ve oyun verimliliğini önemli ölçüde artırır. Optix MAG301CR, sadece rekabetçi oyunları daha pürüzsüz hale getirmekle kalmayıp aynı zamanda web tarama veya multimedya görüntülemede de rol oynayan mükemmel kontrastı ve görüntü düzgünlüğü ile birlikte gelir.

Bu monitör hem oyunlardan hem de genel eğlenceden hoşlanan tüketiciler için uygundur. Optix MAG301CR kavisli oyun monitörü, 2560×1080’a kadar çözünürlüğü destekleyen geniş bir 30 “WFHD panele sahiptir. 16: 9 paneller.

 

 

Geniş ekran, oyuncuların birkaç pencereyle çoklu görev yapmasına olanak tanıyarak operasyonel ve oyun verimliliğinde önemli iyileştirmelere yol açacaktır. MSI Optix MAG301CR, FPS, RTS ve MOBA gibi hızlı tempolu oyun türlerinde en parlak olanı 200 Hz yenileme hızı ve 1 ms tepki süresi VA paneli ile donatılmıştır. Bu oyunlar hızlı ve hassas hareketler gerektirir ve ultra yüksek yenileme hızı ve hızlı tepki süresi ile rekabetinizin çok önünde olacaksınız. Yüksek Dinamik Aralık (HDR) ekran daha iyi renk ve kontrast doğruluğu sağlar. Optix MAG301CR, daha ayrıntılı görüntüler, çok çeşitli renkler üretebilen ve geleneksel monitörlere kıyasla insan gözünün gördüklerine benzeyen HDR teknolojisi ile donatılmıştır.

Bu özellikler, oyun veya daha yaratıcı görevler için kullanılabilen yüksek kaliteli, orta boy bir monitörde pastanın üzerine gelir. Monitörün fiyatlandırması yayınlanmadı ve çıkış tarihi de yok.

Etiketler
Başa dön tuşu
Kapalı
Kapalı

Reklam Engelleyici Algılandı..

Sayfayı Görüntülemek için Tarayıcınızın Reklam Engelleme özelliğini pasif hale getirmelisiniz.