Motorola, yeni bir Moto G7 Power modelinde büyük bir pil takıyor

0
12

Ayrıntılar başka bir FCC dosyalamadan sızdırıldı

Yaklaşan Moto G7 serisinin bir haftası sızdı ve XDA Geliştiricileri tarafından ilk kez fark edildiği üzere, habersiz bir G7 Power varyantının yeni detayları bugün FCC dosyalama yoluyla ortaya çıktı Moto G7 Power, Moto G7, G7 Plus ve yakın zamanda sızan Moto G7 Play ile önümüzdeki sene piyasaya sürülecek dört Moto G cihazından biri oldu.

Gücün dikkat çekici özelliği açık bir şekilde pili olacaktır: dosyalamada Motorola 5.000 mAh kapasiteye sahip olacağını açıklamaktadır. Aynı zamanda, bu yıl neden Moto G Play modelinin normalden çok daha küçük bir bataryaya sahip olacağını da açıklayabiliyor, çünkü bu rolü yerine getirmek için Güç devreye giriyor gibi görünüyor.

Karşılaştırma yapmak gerekirse, Moto G6 Play’in incelemesi, 4,000mAh pilinin ılımlı kullanımla yaklaşık üç gün sürdüğünü tespit etti.

Moto G7 Power aslında o kadar güçlü olmayabilir. XDA Geliştiricilerinden telefonun standart G7’den daha düşük özelliklere sahip olacağına dair söylentiler var. G7 Gücü, alt uç G7 Play gibi bir Snapdragon 632 işlemci üzerinde çalışabilir. G7 Power modelinin 2GB ile 6GB arasında değişen RAM ve 32GB ile 64GB arasında değişen dört modelde kullanılabileceği de söylentilere kapılmıştı.

 

Moto G7 Power ile ilgili pek bir şey bilinmemekle birlikte, telefonun boyutları G7 serisindeki diğer cihazlardan daha geniş ve daha uzun pil kapasitesine sahip olacak şekilde biraz daha geniş ve uzun olacaktır.

 

CEVAP VER

Please enter your comment!
Please enter your name here