Donanım

Monitörleriniz Artık Size Daha Yakın

Gelişen teknoloji, doğrudan cihazların biçimleriyle değil de, onların arka planlarına da el atıyor dönem dönem. Sahne arkasıSahne arkası olarak bilinen ürünlerden birisini anlatacağız bugün sizlere. Bu yazımızda anlatacağımız ürün, ARCTIC Z1-3D monitör tutucu olarak çıkıyor karşımıza. Monitörünüzü size uyumlu hale getirecek olan bu ürünler, başta garip görünse de, oldukça uyumu bir yapıya sahip. Esnek monitör kolları arasında yer alan bu ürünler, yeni bir deneyim yaratacak gibi görünüyor. Monitörünüzün yönünü her tarafa değiştirmenizi sağlayan bu ürün, masa üstü bilgisayarlar için oldukça önemli bir yenilik sağlayacak. Hatta lcd televizyonlar için dahi kullanılabilir zamanla. Düşük hızlı bir asansör teknolojisi sunan bu ürün, kolay ve sorunsuz bir şekilde ayarlanabiliyor. Eğimli bir yapısı ile her yöne hareket edebilen bu ürün sayesinde, monitörleriniz çok daha eğlenceli bir hal alacak ve çalışmanız çok daha keyifli olacak, bizden söylemesi. Yenilikçi teknoloji kuralları arasında yer alan ürünlerden birisi de, bu konuda kendini geliştiren ARCTIC Z1-3D olarak duyurulmaya devam ediyor.

Görüş açısı, bir monitör için olmazsa olmazlar arasında yer alıyor. Karşı taraf ile etkileşime kolaylıkla girebilecek olan bu ürünler, göz hizası konusunda da uyumlu bir hal alacak ve çalışmalarınızda sizleri yormayacaklar. Oturma konumu konusunda da rahat bir çalışma sağlayacak olan bu ürünleri, kesinlikle incelemenizi ve araştırmanızı tavsiye ediyoruz. Monitör tutucu olarak da bilinen ARCTIC Z1-3D ürünü, kendine has üslubu ve estetik görüntüsü ile pek çok kişinin tercih edebileceği bir ürün. Hatta ergonomik kullanımlar için özel bir araç haline bile getirilebilir. Kullanımı ise oldukça pratik olan bu ürün, dört adet usb 3.0 bağlantısına sahip. Klavye, mause ve akıllı telefonların şarjını daha hızlı hale getirmek için ön plana çıkarılan usb portları sayesinde, çalışmalarınız daha da eğlenceli hale getirilecek. Entegre kablo yönetimi sayesinde ise kablo karmaşasından kurtulacaksınız. ARCTIC Z1-3D modeli tek bir kola, Z2-3D ise iki kola sahip.

13 inçten tutun da 32 inçe kadar destekleyen bu ürünler, TFT, LCD, LED monitörleri destekliyor. VESA standartlarına sahip her cihazı destekleyen bu ürünleri mutlaka incelemelisiniz.

Etiketler
Başa dön tuşu
Kapalı
Kapalı

Reklam Engelleyici Algılandı..

Sayfayı Görüntülemek için Tarayıcınızın Reklam Engelleme özelliğini pasif hale getirmelisiniz.