Oyun

Microsoft, Xbox Recon Tech Oyun Kolunu Tanıttı

Satın almış olduğunuz Xbox One’un normal oyun kolundan pek hazzetmiyorsanız ve Elite oyun kolu için çok fazla para ödemek istemiyorsanız, size iyi bir haberimiz var. Zaman zaman tasarladığı yeni oyun kolu modelleriyle oyuncuların dikkatini üzerine toplayan Microsoft, bu kez Xbox One için Recon Tech Special Edition isimli kablosuz modelini görücüye çıkardı. Şık tasarımı, hırçın çizgileri ve göz alıcı güzelliğiyle görenleri kendine hayran bırakan oyun kolunun fiyatı da açıklandı.

Askerî renkler hakim

Microsoft’un yaptığı resmî açıklamaya göre bu özel oyun kolu tasarlanırken tercih edilen renkler ve tasarım, askerî kamuflajlardan ilham alınarak hayata geçirilmiş. Ön yüzde kullanılan lazer işlemeleri gri yüzeyin üzerine basılan altın renkli tonlar ilk bakışta göze çarpıyor. Arka tarafta kullanılan elmas şeklindeki kabartmalar da oyun kolunun verdiği hissiyatı sağlamlaştırmış. Böylece oyun oynarken zorlu manevralar yaparken dahi kolun elinizden kayıp gitmesini engelleyebiliyorsunuz.

Geliştirilmiş özelliklere sahip

İşin güzel tarafı, üretilen bu yeni oyun kolunun özellikleri muhteşem renk tonu ve tasarımıyla sınırlı değil. Geliştirilmiş kablosuz ağ menzili ve Bluetooth teknolojisinin yanı sıra Windows 10 ve Samsung VR gözlükleriyle uyumlu çalışması da cabası. Xbox Aksesuarları uygulamasını indirdikten sonra kol üzerinde tuşları özelleştirebilmeniz de mümkün.

Gelelim en çok merak edilen fiyat meselesine… Yurtdışında 70$’lık bir fiyat etiketine sahip olması beklenen oyun kolu Türkiye’de çok daha pahalıya satılabilir.

Etiketler
Başa dön tuşu
Kapalı
Kapalı

Reklam Engelleyici Algılandı..

Sayfayı Görüntülemek için Tarayıcınızın Reklam Engelleme özelliğini pasif hale getirmelisiniz.