Microsoft Windows 10 Güncellemesi Duyruldu

0
54

Microsoft Windows 10 güncellemesi ; Microsoft Windows 10 işletim sistemine yönelik gelecek olan büyük güncelleme hakkında bilgi verdi. Yeni güncelleme sayesinden birçok özellik sistem içerisinde yer alacak. Creators güncellemesiyle özellikle tasarımsal olarak çok fazla yenilik gözümüze çarpacak.

Windows 10 Güncellemesi

Windows 10 güncellemesi özellikle üst düzey oyun deneyimi sağlayan vesanal gerçeklik üzerine yenilikler getirmektedir. Yeni paint 3D programı sayesinde öğeler 3D olarak taranabilecek ve yazdırılabilecek. Microsoft tarafından geçen ay uygulamaya başlanan Xbox Play Anwhere özelliği sayesinden kullanıcılar Xbox oyunlarını çok rahat bir şekilde bilgisayarda da oynayabilecek. Oyunlarınız bilgisayarlarda oynamak için artık ek programlara ihtiyacınız olmayacak. Bu uygulama sayesinde oyunlarda canlı yayın yapabilecek, arkadaşlarınızı çok kolay davet edebilecek ve turnuvalar oluşturabileceksiniz. Yeni güncelleme sayesinde dosya paylaşmak çok kolay ve hızlı hale gelecek.  Dosyayı göndermek istediğiniz kişinin kartına ya da ismine doğru sürüklemeniz yeterli olacak. Aynı zamanda internet ortamındaki Skype yazışmalarınızı da görebileceksiniz. Yeni güncellemeyle Windows üzerinden dürtme tuşu da olacak. Firma tarafından yapılan basit ama etkili yenilikler sayesinde daha kolay ve hızlı işlemler gerçekleştirilecek. Sistem yeniliği genel olarak tasarım, görsellik ve bir takım uygulamalara kısa yol oluşturması adına yapılmış.

microsoft-windows-10-guncellemesini-duyurdu

Arkadaşlarınızla daha etkin ve hızlı iletişim kurmanıza yönelik geliştirilen yeni güncellemeyle interneti daha aktif olarak kullanacaksınız. Yeni güncelleme bilgisayardan çok internet kullanımına hareket kazandırması amacıyla yapılmış