Microsoft, iPad’in gerçek bir bilgisayar olduğunu düşünmüyor

0
100

Microsoft, en yeni Yüzey reklamı için iPad karşılaştırmasına geri döner

Microsoft, iPad’in yüzey reklamları için temelini çok seviyor. İlk olarak 2013 yılında Windows 8 tabletlerinde başladı ve iPad Pro’ya odaklanmak için birkaç yıl önce çabalarını yeniden canlandırdı . Mac’ler bile Microsoft’un ilginç reklamlarının ilgisini çekmedi. İken Elma yayılıyor bu yıl iç açıcı tatil çekicilik ve Microsoft’un resmi bayram reklam kapsayıcılık odaklanır, yeni Yüzey tatil reklam Microsoft daha kurnazca iPad bash sağlar.

 

Microsoft’un yeni Surface reklam filmi “Büyük Bir Ren Geyiği Tarafından Devreye Girdi” nin müzikal uyarlaması:

“Büyükanne, tükenme ve bir iPad almayın. Altı yaşımdayken iyiydi, ama şimdi 10 yaşındayım. Hayallerim çok büyük, dolayısıyla gerçek bir bilgisayara ihtiyacım var. ”

Microsoft, ya da, ticari olarak 10 yaşındaki bir kız, açıkça Apple’ın devam etmekte olan iPad Pro’yu bir bilgisayar ve bir dizüstü bilgisayar için rakip olarak konumlandırmak için devam eden reklamlarından bahsediyor. Apple bunu ilk olarak “ bilgisayar nedir? ” Diye sorarak başlattı. ”Bir iPad reklamı için ve daha yakın zamanda , tabletlerin bilgisayarların geleceği olduğuna bizi ikna etmeye çalıştı . Tabletlerin savunucuları ve tablet savunucuları, tabletleri ve tabletleri sekiz yıldır tartışıyor. Bu süre zarfında Apple, iPad’i yavaşça bir klavyeyi (dizüstü bilgisayar gibi) ve bir kalemi (bir Yüzey gibi) içerecek şekilde geliştirdi.

Bu eklemeler çizgileri bulanıklaştırdı ve gelecekte hangi yönlerin yöneleceği konusunda daha fazla tartışma yarattı . Apple, bir iPad’in sizi deneyip ikna edebileceği bir bilgisayar olsa da, Microsoft sizi ikna etmek için elinden gelenin en iyisini yapmaya çalışacaktır. Geri kalanımız sadece bizim için en iyi olanı kullanır, bu günlerde hemen hemen tüm elektronik cihazların bilgisayar olduğu bilgisinden memnun oluruz. Mutlu tatiller.

CEVAP VER

Please enter your comment!
Please enter your name here