Merak Edilen Telefon LG X Power

0
39

1000 TL’ye alınacak telefonlar arasında en yeni modellerin başında gelen LG X Power telefonu hakkında merak edilen teknik detayları sizler için açıklıyoruz. Telefon firmanın son zamanlarda çıkarttığı en iyi uygun telefonların başında gelmektedir. Özellikle LG firmasının yakaladığı başarılı satış rakamlarından sonra LG X Power telefonu dikkat çekici detayı ile karşımıza çıkmaktadır.

Telefonda bulunan 139 gr hafiflik oldukça başarılı bir özellik kazandırmaktadır. Ayrıca telefonun 256 GB’a kadar arttırılabilir hafızaya çıkarttığı bu telefonun dahili depolama hafızasının 16 GB olduğunu açıklamak istiyoruz. Ekran boyutu olarak 5.3 inçlik bir ekran boyutuna sahip olan bu telefonda 16 milyon ekran çözünürlüğünün bulunduğunu açıklamak istiyoruz.

LG X Power 4,100mAh Batarya ile Geliyor.

1.3 Ghz hızında bulunan işlemci kapasitesi ile telefonun hızlı bir işlemciye sahip olmadığını ancak bu fiyat için başarılı olduğunu belirtmek istiyoruz. Kamerada ön kamera tercihi olarak 5 MP kullanan firma arka kamerada ise 13 MP çözünürlüğe sahip özelliğe sahiptir. Telefonun en dikkat çekici detayı ise batarya konusunda müşterilerin kanayan yarası olan zayıf pillerin aksine 4100 mAh gücünde bataryaya sahip olduğudur. Bu yüzden aldığınız bu telefonun uzun süreli kullanımlarda işinizi göreceğinizi bilmelisiniz. Telefonda ayrıca bulunan 2 GB RAM kapasitesi bulunmaktadır. İşlemci ile orantılı olan ve çok fazla oyun oynamayacaklar için son derece başarılı olduğunu belirtmek isteriz. Ayrıca 4.5 G teknolojisinin destekleyen en uygun telefonlardan olduğunu da sizlere açıklamak istiyoruz.