Mobil

McLaren ve OnePlus McLaren OnePlus 6T ile özel ortaklığı başlattı

McLaren OnePlus 6T, McLaren’in merkezindeki lüks otomobil üreticisi ve bütçe dostu akıllı telefon şirketinin marka ortaklıklarının başlangıcını başlattığı bir etkinlikte yeni görevlendirildi . İle konuşan Verge öncesinde duyuru, OnePlus kurucularından Carl Pei o işbirliği test sürüşü sonrasında mantıklı ikna oldu itiraf bir McLaren 720S . Ona göre hem McLaren hem de OnePlus “insanlar tarafından biliniyor” markalarıdır. Pei’yi satın alabileceğiniz çok sayıda başka gösterişli otomobil var, ama gerçekten arabalara ve sürüş deneyimine girdiğinizde bir McLaren alıyorsunuz. Ek olarak, aynı şey OnePlus için de geçerli: iki marka da hız arayışında takıntılı.

Peki McLaren, McLaren OnePlus 6T hakkında benzersiz bir şey? Cevap kozmetikte: 6T hala düzenli baskısı ile aynı malzemeden yapılmış, ancak bu McLaren’in imzası Papaya Orange rengini tasarımına entegre etti ve parlak cam arka kapağı yeni bir karbon fiber deseni içeriyor. Ayrıca, telefonun satın alınmasıyla özel bir Salute to Speed ​​kitabına da sahipsiniz. 

McLaren Racing CEO’su Zak Brown, OnePlus’ın telefon yapımında uzman olduğunu ve tasarımın tüm OnePlus’ın çalışması olduğunu söyleyerek, McLaren’den sadece küçük bir yardım ve ilham kaynağı olduğunu belirtti. Ancak McLaren’in yazılım alanında “içerik heyecanı” getireceğine söz veriyor.

Düzenli OnePlus 6T’nin teknik özelliklerinin çoğunu sağlam bir şekilde koruyarak, yeni baskı orijinaline alamadığınız iki ayrı özellik ekliyor. Birincisi, cihazda 256GB depolama alanına eşdeğer olan 10 GB RAM’dir. OnePlus, McLaren OnePlus 6T’nin 10GB belleğe sahip ilk global olarak piyasaya sürülen telefon olacağını belirtiyor. Diğer önemli eklemelere, 30W ekstra hızlı şarj sağlayan Warp Charge 30 denir. 20 gün içinde bir günkü güç (okunan: 3.700 mAh bataryanın yüzde 50’si) OnePlus’ın büyük sözüdür, ancak şirket yeni teknolojinin aynı zamanda şarj olurken ve telefonun şarj edilmesinde daha hızlı şarj edilirken telefonun serin kalmasını sağlamaya yönelik iyileştirmeler sunacağını söylüyor. Kullanılmış.

 

McLaren OnePlus 6T, 13 Aralık’tan itibaren Kuzey Amerika ve Batı Avrupa’da, daha sonra Çin, Hindistan ve Kuzey Amerika’daki stoklar tarafından takip edilecek. ABD fiyatı 699 $ ve Avrupa fiyatı 699 € / £ 649’dur. Bu, OnePlus’ın bugüne kadarki en pahalı telefonu olmasına karşın, lüks otomobil markalarıyla ortaklaşa üretilen telefonların istikrarından en uygun fiyatlardan biri.

OnePlus ve McLaren, uzun vadede münhasır bir ortaklık üzerinde anlaştılar; ancak, gelecek için ne anlama geleceğini henüz açıklamak istemiyorlar. McLaren çalışanlarını veya potansiyel olarak OnePlus telefonlarını satın alan müşteriler hakkında soru sorduğumda, “bu değil” dedim. Bu, en azından geleceğe dair planların küçük bir ipucunu veriyordu. Şimdilik, iki marka derneğinin her iki taraf için de mantıklı olduğunu söylüyor ve gelecekte işbirliği yapmak için daha fazla fırsat arayacaklar.

 

Etiketler
Başa dön tuşu
Kapalı
Kapalı

Reklam Engelleyici Algılandı..

Sayfayı Görüntülemek için Tarayıcınızın Reklam Engelleme özelliğini pasif hale getirmelisiniz.