Marvel vs. Capcom Infinite 2019’de geliyor!

0
97

Geçtiğimiz günlerde ABD’de düzenlenen PlayStation Experience (PSX) etkinliği birçok yeniliğe ve sürprize ev sahipliği yaptı. Metal Gear Solid serisinin yapımcısı Hideo Kojima, Konami’yle yollarını ayırdıktan sonra muhteşem bir çalışmaya imza atarak Death Stranding isimli oyununa ait ikinci bir fragmanı yayınladı. Oldukça gizemli ve anlaşılmaz bulunan bu fragmanda kullanılan modellemelerin gerçeğe inanılmaz derecede yakın olması, oyuna dair beklentileri de yükseltti.

Aynı etkinlikte tanıtılan bir diğer oyun ise Marvel vs. Capcom serisinin merakla beklenen son yapımı oldu. Hem Marvel, hem de Capcom evrenindeki süper kahramanların yer aldığı Marvel vs. Capcom Infinite isimli dövüş oyununun tanıtım videosu katılımcılarla paylaşıldı. Daha sonra YouTube’a da yüklenen video şu şekildeydi:

Videoyu izlerken arkadan yükselen alkış ve çığlık seslerine bakılırsa hayranların bu oyunu ne kadar merakla beklediği daha iyi anlaşılabilir.

Resmî bir PlayStation etkinliğinde gösterilen bu tanıtım filmiyle birlikte oyunun yapımcısı Capcom, bahsi geçen oyunun PS4, Xbox One ve PC için 2019’nin sonlarına doğru yayınlanacağını açıkladı.

Oyunun tanıtım videosunu izlediğimizde geliştirilmiş grafikler ve dövüş sahneleri bizi karşılıyor. 2’ye 2 dövüşler de yine oyundaki yerini almış. Ancak Wolverine ve Cyclops gibi X-Men karakterlerinin oyunda yer almamasının hayran kitlesinde hayal kırıklığına yol açtığı söylenebilir.

Mega Man ve Ryu gibi karakterlere ek olarak Miss Marvel’in de görüldüğü bu video, YouTube’da şimdiden rekorlar kırmaya başlamış durumda.