arama

Marshall, II. Minör Bluetooth kulak içi kablosuz kulaklıklarını duyurdu

  • Google News Abone Ol
  • paylaş
  • paylaş
  • paylaş
  • Nazlı Şen

Düzenli Bluetooth dizisi yükseltmeleri ile birlikte

Marshall’ın tüketici kadrosunun çoğu kulak üstü veya kulak üstü kulaklıklara odaklanıyor, ancak bugün, Zo Amp Industries’in gitar amplifikatörünün lisanslı şubesi, Minor II Bluetooth olarak adlandırılan Küçük kulak içi kablosuz kulaklıklarına yükseltme yapıyor.

Minor II Bluetooth, Marshall’ın yaptığı ilk kablosuz kulak içi kulaklığı çiftidir. 2011’de piyasaya sürülen orijinal Minor kablolu kulaklıklarla aynı temel tasarıma sahipler, ancak Bluetooth’u atlamak için birkaç büyük güncelleme eklediler.

 

Kulaklıkların kulağınızda kalmasına yardımcı olacak yeni bir kulak döngü tasarımı ve bağlantı kablosunun sağ tarafındaki bir mikrofon / pil modülünün yanı sıra ses seviyesini yükseltmek / düşürmek ve atlama için Marshall’ın mükemmel kumanda kolu tarzı kontrol düğmelerinden birine de sahip. izler. Yeni bir otomatik duraklatma özelliği de var: İki manyetik kulaklığı birbirine yapıştırın ve şarkınız otomatik olarak duracaktır.

Marshall, Minor II Bluetooth kulaklığının şarjı 12 saat kadar sürdüğünü söylüyor ve hızlı şarj teknolojisi, 20 dakikalık bir şarjla iki saatlik bir müzik (ya da tam dolu hale gelmek için iki saatlik şarj) alacak. Bazı şeylerin özelliklerinde, Minor II Bluetooth, Bluetooth aptX sesini ve en son Bluetooth 5.0 standardını destekler.

Ve Marshall kulaklıkları oldukları için hoş görünümlü pirinç aksanları var.

 

Ek olarak Marshall, ev hoparlörlerinin normal Bluetooth versiyonlarını yeni bir görsel tasarım ve daha iyi bir sesle geliştiriyor. (Wi-Fi sürümleri, IFA’da Alexa desteğini de ekleyen benzer bir güncellemeye zaten sahip.)

Güncellenmiş Acton II, Stanmore II ve Woburn II Bluetooth hoparlörler, şimdi ön tarafta aynı gri ve altın menfezlere sahip (ki bu da bir sahne mikrofonu uyandırmak anlamına geliyor) ve Marshall’ın daha iyi bir ses çıkarmasına izin vermesi gerektiğini söyleyen geliştirilmiş bir dijital sinyal işlemcisi. daha yüksek hacimler. Hoparlörlerin yeni sürümleri ayrıca Bluetooth 5.0’a sahiptir ve iki telefonu aynı anda bağlama seçeneğini destekler.

YENİ TASARIM VE DAHA İYİ SES

Her üç hoparlör de ilk nesil Marshall Bluetooth hoparlörlerini harika yapan her şeyi sunuyor: yüksek kaliteli ses, iyi tasarım ve hoparlörden ses seviyesini, bas sesini ve tiz sesini ayarlamak için harika dokunma sesi kontrol düğmeleri.

Yine de Wi-Fi veya çok odalı ses yok. Bu özellikler Marshall’ın bu yılın başında açıkladığı Stanmore II Voice ve Acton II Voice modelleriyle sınırlıdır. En büyük Woburn modeli henüz Alexa donanımlı bir Voice varyantı almamış.

 

BENZER İÇERİKLER