Logitech G513 detaylı inceleme: Sessiz ve rengarenk

0
125

Logitech G513 detaylı inceleme: Sessiz ve rengarenk

Logitech G513, Logitech G413 ile benzerlikler gösterse de doğrudan devamı olarak algılamakta doğru değildir. Logitech G413, bütçe dostu oyun klavyesi ile kullanıcıların favori olurken; Logitech 513, yeni bir linear ile kullanıcıların karşısına çıkıyor.

Logitech G513 Cherry MX Red klavye özelliğinden dolayı satın alma konusunda tereddütlere neden olabilir. Fakat şirket Logitech G513 ile bilek desteği, USB uzantısı ve farklı anahtarlar yardımıyla mekanik stil oyun klavyesi ile kullanıcılarına sunuluyor.

Logitech G513 performansı nasıl?

G513, basit bir klavyeye sahip olmasına rağmen G413’ün devamından özellikleri açısından çok daha fazla artılara sahip olduğu görülüyor. RGB aydınlatma biraz fiyatı yükseltmek açısından etkilese de yeni anahtar ve aydınlatma en önemli farklar arasında yerini alıyor. Performans konusunda son derece duyarlı bu nedenle büyük bir değişiklik yok.

G513, diğer Logitech çeşitlerine göre birkaç özellik bulunmasa da sunduğu fayda açısından her şey düşünülmüş.

Logitech G513’ün yurt dışında 149 dolara satılırken; Türkiye’deki fiyatı hakkında henüz bir bilgi bulunmuyor. Ama beklenen fiyat 550 TL’den daha fazla olacağına yönelik.

Logitech G513, metal şık kasası, performansı, bilek desteği ile artı özelliklere sahipken; daha pahalı olması, 2.0 USB geçiş ve kısa yolları olmayan özel medyası ile de negatif özelliklere sahip olarak dikkat çekiyor.

 

CEVAP VER

Please enter your comment!
Please enter your name here