LG’nin yeni ultra geniş oyun monitörleri 144Hz’ye kadar yenileme hızına sahip

0
63

 

Oyun oynarken ekranımızın da iyi olmasını isteriz değil mi ? Bu haber oyun tutkusu olanlar için geliyor . İşte bu noktada LG bize inanılmaz bir monitörle geliyor , artık daha kaliteli oyun oynayabileceksiniz .

LG, bu hafta Berlin’de IFA’da yeni bir oyun monitörleri serisi duyurdu. Bu UltraGear 34 inç monitörlerde 21: 9 en boy oranına ve 3440 x 1440 çözünürlüğe sahip IPS ekranlar bulunur. Yeni UltraGear monitörler, Alienware ve Acer ürünlerine benzer özellikleri yansıttıkları için en üst düzey oyun ekranları için oldukça standarttır. Ancak bu ekranlar LG’nin oyun monitörü pazarındaki en son güncellemesini işaret ediyor, hem Nvidia hem de AMD GPU ekran teknolojisini destekliyor ve önceki modellerden daha geniş bir çözünürlük sunuyor.

 

Yeni hatta iki monitör var. 34GK950G ve 34GK950F, G modelinin Radeon FreeSync 2 ve yenilenme hızı 144Hz olan F modelinden daha yavaş yenileme hızına (120Hz’de overclock) sahip olması dışında oldukça benzerdir. G-Sync modelinde ayrıca LG’nin Sphere Lighting sistemi var, yani RBG hayranları diğer tarafta tercih edebiliyor.

Her iki monitörde kenarsız çerçeveler ve yansımayan bir 1,900R eğrilik vardır. Optimum izleme konumuna ayarlamak için monitörü eğebilir ve döndürebilirsiniz. Bağlantı noktaları gelince, bir DisplayPort 1.2, bir HDMI 1.4 portu, iki USB 3.0 portu, bir DC güç girişi konektörü ve bir 3,5 mm kulaklık girişi ile geliyorlar .

 

Fiyatlandırılması hakkında henüz ayrıntılı bilgi yok . Takipte kalın.

Peki sizde oyun tutkunu musunuz ? Yorumlarınızı bekliyorum .

CEVAP VER

Please enter your comment!
Please enter your name here