LensCoat Ağır Tripodlar Taşıyan Omuz Korumasını Açıkladı

0
83

LensCoat üç Omuz Koruma Ürününü açıkladı:

LegPad, LegCushion ve LegWrap Pro. Omuzlarında ağır tripodlarla kayda değer miktarda vakit geçiren dış mekan fotoğrafçıları için tasarlandılar.

LegPad, bacaklar kapalıyken tripodlar taşımak için kullanılan bir omuz pedi. 1.25 inç kalınlığındaki (3.175 cm) şok emici ped, tripodunuz ve omzunuz arasında oturur ve onu daha rahat bir şekilde taşımayı sağlar. Bir süngerimsi yumuşak neopren kabuğu sarılmış yoğun köpük yapılmış, LegPad suya dayanıklı ve kolayca bacaklar açık sonra bile tripod üzerinde kalan, Velcro-marka kanca ve halka bağlantı elemanları ile bağlanır.

LegCushion ayrıca bacaklar açıkken tripodlar taşımak için tasarlanmıştır. Minderler bacakların içe dönük taraflarında başın üstüne oturur ve Velcro tutturucularla tutturulur. Tripod ayaklarını kapattıktan sonra bile bağlı kalırlar.

LegWrap Pro, tripodunuzda bacakların üstünü saran süngerimsi yumuşak neopren sararlara sahiptir. Ayrıca ayaklarınızı açarak tripodunuzu taşımak için dikilmiş Velcro bağlantı elemanlarına takılan bir omuz pedi de bulunmaktadır.

 

CEVAP VER

Please enter your comment!
Please enter your name here