Mobil

Lenovo’nun Legion oyun telefonu 3C’den geçiyor

Lenovo Legion piyasadaki diğer akıllı telefonlara benzemiyor

Lenovo’nun yakında Legion oyun markasını taşıyan yeni bir akıllı telefonu var . Mayıs ayında, şirketten bir tanıtım videosu ve bazı sızdırılmış tanıtım malzemeleri gördük . Legion akıllı telefon, yatay olarak kullanılması amaçlanan oyun merkezli bir cihazdır .

Akıllı telefon şimdi L79031 model numarasıyla Çin’in 3C’sinde gezinti yaptı. Model numarasının dışında listelenen tek bilgi, şarj cihazı teknik özellikleridir ve bunun bir “5G Cep Telefonu” olduğudur.

Bu cihazla birlikte verilen şarj cihazı, önceki teaser’lar telefonun 90W şarjı destekleyeceğini öne sürse de sadece 45W’a kadar çıkıyor . Ayrıca Lejyon telefonun birden fazla varyantı olması bekleniyor, ancak şirket Nisan ayında tüm varyantların 90W şarj edeceğini doğruladı .

Legion telefonun diğer sızdırılmış özellikleri arasında 144Hz yenileme hızı ekranı (270Hz dokunmatik örnekleme oranına sahip), UFS 3.0 dahili depolama, LPDDR5 RAM ve 64MP ana atıcı ve 16MP ultrawide ünitesi ile merkezi olarak yerleştirilmiş bir kamera kurulumu yer alıyor. Ayrıca 20MP sensörlü öne bakan bir kamera var ve ön kamera telefonun uzun kenarından çıkıyor ve bu da telefonun yan tarafındaki tüm temayı ekliyor.

Etiketler
Başa dön tuşu
Kapalı
Kapalı

Reklam Engelleyici Algılandı..

Sayfayı Görüntülemek için Tarayıcınızın Reklam Engelleme özelliğini pasif hale getirmelisiniz.