Lenovo Zuk Z3 Max sızdırıldı! 8 GB RAM ve Snapdragon 836 ile geliyor

Teknoloji devi Lenovo'nun yeni akıllı telefonu Zuk Z3 Max'in teknik özellikleri ve görseli sızdırıldı.

0
112

Teknoloji devlerinden Lenovo’nun yeni akıllı telefonu olması beklenen Zuk Z3 Max sızdırıldı.

PC devlerinden olan Lenovo şirketi, diğer rakipleri gibi son yıllarda çıkarttığı akıllı telefonlarla kendisinden söz ettirmeye başlamıştı.

Motorola markasınıda elinde bulunduran Lenovo firması, aynı zamanda Motorola adıylada akıllı telefonlar piyasaya sunduğunu biliyoruz. Yaklaşık 9 ay önce ortaya atılan bir iddiaya göre, Lenovo’nun kendi adıyla artık akıllı telefon çıkartmayacağını ve sadece Motorola markasıyla telefon piyasaya sunacağı belirtilesede, bu henüz hayata geçmiş değil.

Zuk 3 Max

Lenovo Zuk Z3 Max iddialı bir şekilde geliyor

Çinli sosyal medya sitelerinden Weibo’da bir kullanıcı tarafından paylaşılan ekran görüntüsüyle beraber akıllı telefon, 8 GB RAM ve 256 GB dahili hafızaya sahip olduğu görülürken, cihaz gücünü ise Qualcomm’un Snapdragon 835 yongasetinin geliştirilmiş versiyonu olan Snapdragon 836 yongasetinden aldığı görülüyor.

Aynı Weibo kullanıcısı, Lenovo Zuk Z3 Max modeline ait olduğu iddia ettiği bir görselde paylaştı. Görsele baktığımızda akıllı telefonun üst ve yanları oldukça ince çerçeveye sahip olduğunu görüyoruz, ancak cihazın alt bölümü görünmüyor. Lenovo Zuk Z3 Max özellikleri oldukça iddialı oluşu bir yana akıllı telefon, iddialı bir tasarımla geleceğini görüyoruz.

Lenovo Zuk Z3 Max özellikleri üst seviyede olacağı son çıkan bilgilerle beraber belli olurken, Zuk Z3 Max’in ne zaman tanıtılıp piyasaya sunulacağı henüz belli olmadığını belirtelim.