IOS

Kırmızı iPhone 7’ye İlgi Çok Büyük

Geçtiğimiz Cuma günü Apple hayranları için çok verimli geçti. Yeni bir rengi ile Kırmızı iPhone 7 modelinin yanı sıra yeni iPad ürünü de satışa çıktı. Apple’ın web sitesi, yapılan ürün güncellemeleri yüzünden kısa bir süre bakıma alındıktan sonra internet üzerinden satış yapmaya başladı.

Hafta başında duyurulan kırmızı renkli iPhone 7’nin yanı sıra yeni bir iPad modelini de tanıtan Apple, iPhone SE ve iPad mini cihazlarına ufak güncellemeler vermeyi de ihmal etmedi. Yeni aksesuarlarını da görücüye çıkaran ABD’li teknoloji devi, dikkatleri üzerine toplamayı başaran kırmızı iPhone 7’ye PRODUCT (RED) ismini de vermiş bulundu.

Kırmızı iPhone 7’de Değişen pek fazla bir şey yok

Peki, bu göz alıcı renkli iPhone 7 modelinde değişen şey sadece renk mi? Apple’dan yapılan resmî açıklamaya bakılırsa evet. Sadece kırmızı renk değişikliği yapılan bu yeni iPhone 7 modelinin bir de iPhone 7 Plus seçeneği mevcut. 128 GB ve 256 GB olmak üzere iki farklı depolama seçeneği de cabası, tıpkı Jet Black versiyonunda olduğu gibi.

Fiyatlar ise 128 GB’lık iPhone 7 için 749$’dan başlıyor. Çok fazla ilgi gören kırmızı renkli iPhone 7’nin satışları Apple’ı tatmin edici seviyeye ulaştı.

Yeni A9 işlemcili 9.7 inçlik iPad modeli de iPad Air 2’nin yerini almak üzere geliştirildi. Gelecekte “Air” ismini kullanan iPad cihazlarından vazgeçmeye hazırlanan Apple gümüş, altın ve uzay grisi renk seçeneklerini sunmayı da ihmal etmemiş.

Etiketler
Başa dön tuşu
Kapalı
Kapalı

Reklam Engelleyici Algılandı..

Sayfayı Görüntülemek için Tarayıcınızın Reklam Engelleme özelliğini pasif hale getirmelisiniz.