IOS

Jet Black iPhone 7 Yok Sattı!

Kasım ayında yeni iPhone’ların teslimatlarını gerçekleştirmeye hazırlanan Apple, ön sipariş vermek için online mağazasına akın eden müşterilerin taleplerini karşılamakta zorlanıyor. Özellikle parlak dış görünüşüyle dikkatleri çeken Jet Black rengi yok satıyor. Telefonu satın almak için Apple Store’a giriş yapan müşteriler, siparişlerini vermek istediklerinde haftalar sonraya verilen teslimat günleriyle karşı karşıya kalıyorlar. Her ne kadar fiyatı çok pahalı olsa da, yeni Jet Black iPhone 7’nin en beğenilen rengi olduğu kesin.

Apple’ın çizilmelere karşı koruyucu bir kılıfla kullanılmasını önerdiği Jet Black rengi, gerçekten çok koyu ve parlak. Bu da telefonu daha prestijli kıldığı için insanlar bu rengi tercih ediyor.

iPhone 7 ve iPhone 7 Plus’un yüksek kapasiteli versiyonlarını satın almak isteyenlere Apple yalnızca bu rengi öneriyor. Talebin çok fazla olmasından dolayı tam kapasite çalışmaya başlayan Apple fabrikaları, bu renkten satın almak isteyen müşterilerine 128 veya 256 GB depolama alanı öneriyor. Diğer renklerde olduğu gibi 32 GB’lık sürümü satın almak Jet Black rengi için mümkün olmayacak.

Hal böyle olunca en pahalı iPhone 7 modeli de Jet Black rengine sahip olacak.

APPLE UYARDI: ÇİZİKLER OLUŞABİLİR

Her ne kadar parlak ve şık gözüküyor olsa da, iPhone 7 Jet Black’le ilgili Apple önemli bir uyarı yayınlayarak telefon yüzeyinde kullanıma bağlı ufak çizikler oluşabileceğini belirtti. Eğer siz de Jet Black renkli bir iPhone 7 alırsanız mutlaka koruma kabı kullanmayı ihmal etmeyin.

Etiketler
Başa dön tuşu
Kapalı
Kapalı

Reklam Engelleyici Algılandı..

Sayfayı Görüntülemek için Tarayıcınızın Reklam Engelleme özelliğini pasif hale getirmelisiniz.