Oyun

İşte:Crysis Remastered’ın Tanıtım Videosu

Crytek tarafınca Intel ; Crysis Remastered ismi ile resmileştirilen yeni Crysis oyununun şimdi de tanıtım videosu ortaya çıktı. Intel resmi Twitter hesabı, yanlışlıkla Crysis Remastered’ın tanıtım videosunu yayınladı. Video son aşama dikkat cazibeli ögelere sabip.
Crysis Remastered’ın dün resmileştiğini sizlerle paylaşmıştık. Crytek’in web sitesine yerleştirdiği bir easter egg ile ortaya çıkan Crysis Remastered, şimdi de oldukça daha sağlam bir sızıntı ile karşımızda. Sızıntının deposu ise bu kere.

 

 

INTEL CRYSİS REMASTERED’I YAYINLADIĞI BİR VİDEO İLE ONAYLADI

Intel’in resmi Twitter hesapları Crysis konulu bir video paylaştı. 37 saniyelik bu video, aktörleri heyecanlandırmaya yetti. Bu sebeple video Crysis Remastered’ın tanıtım videosuydu. Video yalnızca fakat yalnızca 40 saniye yayında kalabildi. 40 saniye sonrasında Intel resmi hesaplarından video silindi. Ama bu 40 saniye oyunun ile alakalı minik da olsa data sahibi olmak ve videoyu kayda almak için yetti de arttı bile.

Crysis Remastered’ın tanıtım videosu, başka hesaplardan yeniden yeniden paylaşıldı ve toplumsal ağ aniden Crysis Remastered ile çalkalandı. O hesaplardan birinde bulunan videoya baktığımızda, videoda oyunun detaylarına dair pek bir bilginin yer almadığını görüyoruz. Sadece oyunun yakında geleceği ve geleceği platformlar ile alakalı birtakım bilgiler videoda bulunmakta. Oyuna dair bir şey öğrenemediğiniz için endişelenmenize gerek yok. Intel’in paylaşımı da gösteriyor ki oyun oldukça fakat oldukça yakında resmen tanıtılacak

Etiketler
Başa dön tuşu
Kapalı
Kapalı

Reklam Engelleyici Algılandı..

Sayfayı Görüntülemek için Tarayıcınızın Reklam Engelleme özelliğini pasif hale getirmelisiniz.