AndroidHaberlerMobil

İşte Huawei P40 Türkiye Fyatı! Huawei P40 Pro fiyatı ne kadar?

Huawei Türkiye, Huawei P40, Huawei P40 Pro ve Huawei P40 Lite’ı Türkiye topraklarına getirdi. Huawei P40 serisi Huawei Online Mağaza üzerinden satışa çıktı; hem de birkaç fırsat ile.Huawei P40 fiyatı ne kadar? Huawei P40 Pro fiyatı ne kadar? İşte Huawei P40 serisinin Türkiye fiyatları

Huawei P40, Huawei P40, Huawei P40 Pro ve Huawei P40 Pro Plus geride bıraktığımız ay koronavirüs sebebiyle çevrimiçi olarak gerçekleştirmiş olan tanıtım etkinliğinde kendilerini gösterdi. Huawei’nin yeni nesil amiral gemileri, donanımları ve özellikle kameraları ile bir hayli iddialıydı. Hal böyle olunca Türkiye’deki Huawei takipçileri de cihazların Türkiye fiyatını hayli merak etti. Ve beklenen haber bugün geldi, Huawei P40, Huawei P40 Pro ve Huawei P40 Lite Türkiye topraklarına giriş yaptı.

HUAWEİ P40 SERİSİ TÜRKİYE’YE GELDİ!

Huawei, Huawei P40 serisinin amiral gemisi iki modeli Huawei P40 ve Huawei P40 Pro’ya ilave olarak, orta/üst düzeye hitap eden Huawei P40 Lite’ı da Türkiye’ye getirdi. Akıllı telefonların Türkiye sektörüne girmesi ile  fiyatları da belli oldu. Buna göre, Huawei P40 Lite 3.199TL’den, Huawei P40 sekiz.499TL’den ve Huawei P40 Pro 11.999TL’den satışa sunuldu.

P40 Pro  Huawei Online Mağaza Türkiye’de


Huawei P40 serisi halihazırda Huawei Online Mağaza üzerinden satışta bulunmasına karşın görselde de göreceğiniz üzere stokta bulunmamaktadır uyarısı vermekte. Stokların yenilenmesi ile Huawei P40, Huawei P40 Pro veya Huawei P40 Lite sahibi olmayı isteyen tüketiciler, Huawei Online Mağaza üzerinden üç akıllı telefonu kolaylıkla satın alabilecek. Tüm bunlara ek olarak öz Huawei tarafından P40 serisini satın almak isteyen kullanıcıları bazı fırsatlar da bekliyor olacak.

Huawei P40 fiyatı ne kadar?

 

Huawei tarafından aktarılan bilgilere göre Huawei P40 veya Huawei P40 Pro satın alacak tüketiciler yalnızca 1TL fark ile Huawei FreeBuds 3 kablosuz kulaklık sahibi olabilecek. Huawei P40 Lite satın alacak kişiler de Huawei tarafından unutulmamış. Huawei’nin yeni orta/optimum konfor konfor akıllı telefonunu alacak kişiler de, yine 1TL farkı ile Huawei FreeLace kablosuz kulaklık satın alabilecek.

Etiketler
Başa dön tuşu
Kapalı
Kapalı

Reklam Engelleyici Algılandı..

Sayfayı Görüntülemek için Tarayıcınızın Reklam Engelleme özelliğini pasif hale getirmelisiniz.