AndroidHaberlerMobil

İşte Honor 30 Pro Plus Fiyatı-iPhone 11 Rakip

Honor’un amiral gemisi Honor 30 Pro Plus’ın fiyatı sızdırıldı. Bu sızıntıdaki fiyat bilgisi doğru ise Honor 30 Pro Plus, amiral gemisi  iPhone 11 rekabetini körükleyecek bir fiyat ile satışa sunulacak.

 

Honor 15 Nisanda bir etkinlik düzenleyecek. Bu etkinlikte, günlerdir gündemden düşmeyen Honor 30 Pro Plus‘ın tanıtılması bekleniyor. Honor 30 Pro Plus bu etkinliğin tek başrolü olmayacak. Honor 30 Pro Plus’ın yanında Honor 30 ve Honor 30 Pro da Honor 30 Pro Plus’ın yanında yer alacak.Gelen bazı sızıntılar adeta bunu kanıtlar nitelikte. Fakat Honor 30 Pro Plus’ın fiyatı hakkında bir bilgi sahibi değildik; Ta ki bugün ortaya çıkan bir sızıntıya kadar.

HONOR 30 PRO PLUS FİYATI

Honor 30 Pro Plus’ın fiyatı bir sızıntı kaynağı sayesinde paylaşıldı. İddialara göre Honor 30 Pro Plus’ın 8GB RAM + 128GB dahili depolama alanına sahip modeli 4999 yuan’dan (650 euro) satışa sunulacak.

İPHONE 11’DEN DAHA UYGUN

iPhone 11 Avrupa’da 799 euro dolayında bir fiyat ile satılıyor. Honor 30 Pro Plus’ın 650 euro’dan satışa çıkacağı bilgisini doğru kabul edersek, bu telefonun iPhone 11’den çok daha uygun bir fiyatla satışa çıkacağını rahatlıkla söyleyebiliriz. Ancak dediğimiz gibi bu yalnızca bir sızıntıdan ibaret. Honor 30 Pro Plus’ın gerçek fiyatı çok daha farklı olabilir.

Etiketler
Başa dön tuşu
Kapalı
Kapalı

Reklam Engelleyici Algılandı..

Sayfayı Görüntülemek için Tarayıcınızın Reklam Engelleme özelliğini pasif hale getirmelisiniz.