Sosyal Medya

Instagram sizin için bir sürpriz var!

Yaratıcı Hesabı , sadece 2019 yılında Instagram tarafından tanıtılan iş odaklı profilleri gibi, platform üzerinde çoğalmaya dijital etki sahibi ve çeşitli başarılı sanatçılar için özel olarak tasarlanmış olacaktır. İçerik oluşturucuların kullanabileceği belirli araçlar arasında, takip / takip etmeyle ilgili veriler, konuşmaları filtrelemek için yeni doğrudan özellikler veya Öykülere entegre edilecek yeni çıkartmalar gibi büyüme bilgileri bulunur.

Yeni büyüme analizleri, içerik oluşturuculara takipçi sayımlarının nasıl değiştiğine ilişkin haftalık ve günlük veriler sunacaktır. Özet akışında, Hikayeler ve IGTV’de çalışan özellik, içerik oluşturuculara, hangi tarihte yayınladıkları içeriği gösterir. Böylece, yeni takipçilerin zirvesine veya keskin bir düşüşe neden olan şeyleri anlayabilirler.

Gelecek yıl geliyor

Yeni özellikler şu anda küçük bir kullanıcı grubu tarafından test ediliyor ve resmi olarak gelecek yıl daha büyük bir topluluğa sunulacak. Instagram’daki ürün yöneticisi Ashley Yuki, içerik oluşturucuların “topluluğun önemli bir parçası” olduğunu belirtiyor Daha sonra, “Instagram’ın kendi hayran kitlenizi veya markanızı oluşturmak için en iyi yer olduğundan emin olmak istiyoruz.

Bu özel hesapların tanıtımına kadar, yüksek profilli sanatçıların ve etkileyicilerin özel bir Instagram deneyimine sahip olmadı. Bazıları kendilerini “şirketler” olarak belirlemeyi seçtiler, ancak bu işlev tam olarak onlara göre değil. Şimdiki fikir, deneyimin yaratıcıların ihtiyaçlarına göre özelleştirildiği yeni bir hesap türü yaratmak. Bu ilk araç seti, etkileyicilere daha fazla destek için sadece ilk adımdır.

Yeni Instagram kategorisine dahil edilmek için yeterli takipçiniz olduğunu düşünüyor musunuz? Yorumlarda bize bildirin.

Etiketler
Başa dön tuşu
Kapalı
Kapalı

Reklam Engelleyici Algılandı..

Sayfayı Görüntülemek için Tarayıcınızın Reklam Engelleme özelliğini pasif hale getirmelisiniz.