Instagram ‘Hikayeler’ Güncellenmesi Paylaşıldı

0
52

Instagram ‘Hikayeler’ Güncellenmesi Paylaşıldı

 

Sosyal medya ağı Instagram, her geçen gün kendini geliştirmeye hızla devam ediyor. Bu geliştirme ve yenilemelere bir yenisini daha ekleyerek, birçok özellik kullanıcılarına takdim edilecek. App Store üzerinden yayınlanan güncellemenin sürüm numarası 40.0 olduğunu unutmayın.

Yeni yayınlanan güncelleme raporu, özellikler ile ilgili olarak net bilgi vermiyor. Fakat ileride sunulacak olan özelliklerle ilgili olarak farklı ayrıntılar da yer almaktadır.

Güncelleme ile Gelen Yeni Özellikler

Yeni güncelleme ile birlikte, birçok hata giderildi ve uygulama içinde iyileştirmeler gerçekleşti. Dahası yeni özellikler üzerinde de çalışmalar devam ediyor. Instagram, yeni çıkartmalar üzerinde araştırmalarına devam ediyor ve yeni gelecek olan güncelleme ile Q&A çıkarmalarını kullanıcılarına sunacağı belirtiliyor. Bu çıkartmalar, takipçilerinize soru sormanızı sağlayacak. Ayrıca cevaplarında gizli kalmasını sağlayabileceksiniz.

Soru kutusu, metin ve arka plan renkleri ile özel olabilecek. Bu sayede Instagram kullanıcıları, dildikleri rengi seçebilecekler. Kullanıcılar paylaşımları ile uyumlu Q&A özelliğini seçebilecek. Yeni güncelleme ile gelen özellikler, ilerleyen günlerde Android telefonlara da geleceği konuşuluyor. Bu konuyla ilgili olarak henüz net bir bilgi bulunmuyor.