Instagram Erişime Kapandı

0
30

Instagram Erişime Kapandı

Facebook’un en büyük yatırımı olan Instagram çöküş yaşadı. İnternet üzerinden erişimde 5xx Server Error hatası veren servisin, mobil uygulamasında da çok büyük sorunlar bulunuyor.

Instagram Akışı Yenilenmiyor

Instagram yöneticileri daha bu konu ile ilgili olarak açıklamada bulunmazken, kullanıcılar internet servisine erişmekte sorun yaşıyor. Mobil uygulamada da akış yenilemesi sağlanamazken, yalnızca hikayeler bölümü aktif olarak görülüyor. Bazı kullanıcılar da hatta bu bölüm dahi görünmüyor ve Instagram’ın hiçbir hizmeti çalışmıyor.

Bu durum sunuculardan kaynaklı ve yine de herkesi etkilememiş gibi duruyor. Çünkü bazı kullanıcılar da erişim sorunu yaşamadıklarını dile getiriyor. Ancak her 10 kişiden 8’i servise bağlanmakta güçlük yaşıyor. İnternet servisinin hiçbir şekilde açılmıyor olması ve 5xx Server Error vermesi çok fazla önem taşıyor. Şu ana kadar konuyla ilgili olarak Instagram tarafından beklenen açıklama yapılmadı. Dolayısıyla uygulamanın ne zaman düzeleceği konusunda bir bilgi paylaşılmıyor.

Güncelleme: Instagram’ın neden çöktüğüne dair kesin bir bilgi bulunmuyor ama uygulama şu an için çalışır duruma gelmiştir.

 

 

CEVAP VER

Please enter your comment!
Please enter your name here