HaberlerSosyal Medya

İnstagram Canlı videolarınızı IGTV’ye Nasıl Eklenir?

Instagram geçen ay, kullanıcıların canlı yayınlarını IGTV’ye yüklemelerine izin vereceğini açıkladı . Bu özellik kullanıcılara kademeli olarak sunuluyor ve şu anda tüm dünyada kullanılabiliyor.

Instagram Yayınlandıktan sonra canlı videolar Hikayelerde kalır ve 24 saat beslenir. Artık yeni IGTV entegrasyonu ile Instagram Canlı videolarınızı istediğiniz kadar saklayabilirsiniz.

Bu özellik, IGTV için şirketin piyasaya sürülmesinden bu yana yapmaya çalıştığı bir şey olarak geliyor. Ayrıca dünyanın dört bir yanındaki insanların Covid-19 nedeniyle Instagram Live’ı daha fazla kullandıkları bir zamanda geliyor.

 IGTV Nasıl kullanılır ?

Instagram Canlı videosu sona erdiğinde, “IGVT ile paylaş” seçeneğini göreceksiniz. Bunu seçebilirsiniz ve IG Live videonuz şimdi IGTV’de olacaktır. Ayrıca videonuzu indirme veya uygulamaya kaydetme seçeneğiniz de vardır.

Instagram, canlı yayınlar için yeni özellikler sunuyor. Kısa süre önce kâr amacı gütmeyen kuruluşlar için Instagram Live’a bağış düğmesi ekledi . Kullanıcılar, bağış düğmesini kâr amacı gütmeyen kuruluşla birlikte ekleyebilir ve Instagram Canlı oturumlarına ekleyebilir.

Facebook’a ait şirket, Instagram Canlı videolarını web’de izlemeyi de mümkün kıldı. Bu, Instagram’ın web uygulaması için DM’leri tanıttıktan kısa bir süre sonra oldu.

Etiketler

Bir cevap yazın

E-posta hesabınız yayımlanmayacak. Gerekli alanlar * ile işaretlenmişlerdir

Başa dön tuşu
Kapalı
Kapalı

Reklam Engelleyici Algılandı..

Sayfayı Görüntülemek için Tarayıcınızın Reklam Engelleme özelliğini pasif hale getirmelisiniz.