İnstagram Alışveriş Hizmetini Başlatıyor

0
16

İnstagram alışveriş ; bilindiği üzere yalnızca ülkemizde değil aynı zamanda tüm dünyada en çok yüklenen ve aktif olarak kullanılan uygulamalardan bir tanesi. Dolayısıyla içeriğinde milyonlarca üyeye sahip durumda. Bu şekilde olunca da yalnız bireysel anlamda değil büyüklü küçüklü bir çok marka da instagram alışveriş uygulamasındaki yerlerini almak istiyorlar.

Büyüklüğü her geçen gün biraz daha genişleyen uygulama, bilindiği üzere yalnızca fotoğraf ve video paylaşımlarına izin veriyordu, ancak buradaki büyük bir çekişmeyi gören uygulama aynı zamanda instagram alışveriş üzerinden satış yapma imkanını da sağlamaya başladı.

Bu zamana kadar böyle bir hizmet vermiyordu. Ancak takipçilerini de aynı zamanda müşteri düzeyine çekmeye karar verdiğinden artık daha da kullanışlı bir hal alacağa benziyor. Bu durum yakın zaman içerisinde hizmete girecek ancak resmi blog üzerinden yapılmış olan açıklamaya göre markalarında ürünlerini rahatça sergileyebilmelerine dair çalışmalarında sürdüğü belirtiliyor.

Teknobi-İnstagram-İçin-Az-Bilinen-4-İpucu-2

İNSTAGRAM ALIŞVERİŞ İLE ÜRÜN SATACAK

İnstragram Alışveriş ; İnsanlar artık alışverişlerini sanal dünyadan daha ucuza yaptıkları için bu ortamları tercih ediyor. Dolayısıyla facebook buna yıllar öncesinden başlamış ve bir çok satıcıyı bünyesine dahil etmeyi başarmıştır.

Üstelikte buralardan geri dönüşümlerin bir hayli yoğun ve de etkili olması aynı zamanda instagram üzerinde de bu hizmetin başlatılmasına neden oldu. Kullanıcılar ise bu durumdan oldukça memnun.

Çünkü görsel içerikler bakımından bir hayli kaliteli hizmet sunması aynı zamanda ürün hakkında da detaylı bir görsel bilgiye sahip olmanıza olanak tanıyor.