Haberler

Hublot Big Bang Apple Watch ile aynı maliyete sahip bir akıllı saat

Hublot Big Bang Fiayatı Dudak Uçuklatır Çinsten...

Yeni bir akıllı saatte çok para harcamak istiyorsanız, yeni duyurulan Hublot Big Bang alabilirsiniz ama fiyatı çep yakar çinsten. Her malın bir alıcısı var diyerek ürün hakkındaki bilgilere yer verelim.

Wear OS yazılımını çalıştırır ve bu tür bir saatten bekleyebileceğiniz çeşitli özelliklerle birlikte gelir. Google’ın yazılımını kullanan diğer birçok üründen çok daha yüksek bir fiyatı var.

Hublot Big Bang temel versiyonu titanyum yapı ile 5.200 $ (yaklaşık 4.100 £, 7.500 AU $), siyah seramik versiyonu 5.800 $ (yaklaşık 4.600 £, 8.400 AU $). İngiltere veya Avustralya için kesin fiyatlandırmayı henüz öğrenmedik.

Bu Akıllı Saat son teknoloji ürünü bir Qualcomm Snapdragon Wear 3100 işlemci ve 1GB RAM ile birlikte gelmektedir, bu nedenle istediğiniz tüm Wear OS uygulamalarını çalıştıracak kadar güçlü olmalıdır.

8GB depolama alanı ile birlikte geliyor.Ama  GPS veya NFC malesef bulunmuyor. Bundan daha ucuz bir akıllı saatte beklediğiniz standart özelliklerdir. Bu nedenle bazıları için büyük bir hayal kırıklığı olacaktır.

Tasarıma gelince, çizilmeye karşı dayanıklı bir AMOLED ekranın yanı sıra içine yerleştirilmiş bir düğmeye sahip dönen bir taç ile birlikte gelir. Hublot’a göre 30 metreye kadar suya dayanıklı.

Hublot Big Bangenin ne zaman piyasaya sürüleceğini henüz bilmiyoruz, ancak Avrupa’daki diğer ülkelerle birlikte ABD ve İngiltere’de satışa sunulacağını biliyoruz. Şu anda saatin Avustralya’da mevcut olduğuna dair net bir işaret yok.

Etiketler
Başa dön tuşu
Kapalı
Kapalı

Reklam Engelleyici Algılandı..

Sayfayı Görüntülemek için Tarayıcınızın Reklam Engelleme özelliğini pasif hale getirmelisiniz.