Haberler

Huawei P9’un Yakın ve Net Görüntüleri

Teknoloji devi Huawei, kendi cihazını yeni nesil modaya ayak uyduracak şekilde tanıtmış ve bunu yaparken de ön plana çıkarılan pek çok çalışmaya uyum sağlamış. Markanın yeni amiral gemisi olma özelliğini taşıyan Huawei P9, 6 Nisan tarihinde tanıtılacak ve cihaz ile ilgili pek çok özellik burada anlatılacak. Cihaz tanıtılmadan evvel, pek çok bilgi sızdırıldığı için, ortalama bilgi sahibi olduk diyebiliriz. Cihazın özellikleri arasında çift kamera bulunuyor mesela ilk akla gelecek örnek olarak. Cihazın tanıtımı birden fazla sürüm ile oluşacağı için, alternatif arayışlara da çözüm sunacağı belirtiliyor. Örneğin fiyat olarak uygun fiyatlı ürünü isteyenler için ayrı, yüksek özelliklere sahip cihaz isteyenler için ayrı sürüm tanıtılacak.

Huawei P9 ucuz modeli 299 dolar üzerinden satışa sunulacak iken, 5 inçlik bir ekrana ve full hd çözünürlüğe sahip olacak. 2 GB ram’i de bünyesine dahil eden marka, cihaza snapdragon 650 işlemci koymayı da ihmal etmemiş. 12 mp kameraya sahip olan telefonun bellek özelliği ise 16 gb olarak görülüyor. 499 dolar fiyat etiketi ile de satışa sunulacak olan bir üst model Huawei P9, özellikleri ile yine üstün çözümler sunuyor diyebiliriz. Huawei P9 499 dolar olan sürümündeki özelliklerine baktığımız zaman, işlemci farkını rahatlıkla görebiliyoruz. Snapdragon 650 işlemciye göre Hisilicon Kirin işlemci özelliği sunan telefon, 3 GB ram ve 32 GB dahili hafıza özellikleri ile satışa sunuluyor. Ekran boyutu olarak ise 5.2 inçlik bir fark görülüyor. Tabi ekran çözünürlüğü ve kamera açısı lite ile yine aynı.

Özellik dünyasında yeni bir akım yaratan alternatif telefon seçenekleri, Huawei P9 ile biraz daha Android versiyonlara doğru kaymış durumda. Her sene yeni bir cihaz çıkaran markalar, ürettikleri cihazlara bir de alternatiflerini eklemeyi ihmal etmiyor. Bu sayede kitlesel olarak pek çok insana hitap etmiş oluyor ve çalışmaların bu yönde ilerlemesi de bireylere biraz daha moral veriyor diye düşünüyoruz. Çünkü satışa sunulan hizmetler ve ürünler, her zaman için kendini ön plana çıkaracak türden ürünler olarak sunuluyor. Huawei P9 fiyatı ya da Huawei P9 özellikleri gibi aramalarınız için, yine sitemizi inceleyebilirsiniz. Sizler için güncel modelleri incelemeye devam ediyoruz.

Etiketler
Başa dön tuşu
Kapalı
Kapalı

Reklam Engelleyici Algılandı..

Sayfayı Görüntülemek için Tarayıcınızın Reklam Engelleme özelliğini pasif hale getirmelisiniz.