AndroidMobil

Tüm Zamanların En İyi Kamerası Olacak

Huawei P20 henüz piyasaya girmedi ama şimdiden büyük yankı uyandırdı.

Çin merkezli teknoloji devi, Huawei Mate 10 Pro’dan sonra piyasaya sürmesi beklenilen akıllı telefonu Huawei P20’nin tüm özellikleri sızdı. Önce Asus iPhone X tasarımına benzer bir akıllı telefon çıkartmıştı. Sıra Huawei’ye geçti. Huawei’nin amiral gemisi Huawei P20 Pro’nun tasarımı ise akıllara iPhone X tasarımını getiriyor. Apple’ın tasarımının taklit edilmesinin , gerçekten iyi bir iş başardıklarının büyük bir göstergesi

Huawei P20 Pro’nun özelliklerine gelmeden önce kamerasından bahsetmek istiyoruz. P20 Pro şu an piyasada bulunan amiral gemilerinden daha iyi bir kameraya sahip olacak. Arka panelde iki kamera ile gelmesi beklenilen P20’nin ilk kamerası monokrom fotoğraflar çekebilmeniz için , ikinci kamerası ise panaromik fotoğraflar çekmenize yardımcı olacak.

Ayrıca P20 Pro 128 GB ve 64 GB iki farklı dahili hafıza seçeneğiyle karşımıza gelecek, 128 GB’lık versiyonunda 6 Gb ram ve 64 GB versiyonunda ise 4 GB Ram olması bekleniliyor. Huawei P20 Pro, Kirin çip seti ile karşımıza çıkacak. Çip set hakkında henüz detaylı bir bilgi bulunmuyor. Ayrıca ekran 1080 x 2280 piksel çözünürlüğünde olacak.

Yaklaşık olarak 432 ppi piksel yoğunluğuna sahip olan Huawei P20 Pro için renk deneyimini tamamıyla yaşayacaksınız. Çıkarılamayan 2800 mAh’lık bir bataryası ise telefona güç verecek. Avrupa satış fiyatının ise ortalama 680 Euro civarlarında olması bekleniliyor.

Etiketler
Başa dön tuşu
Kapalı
Kapalı

Reklam Engelleyici Algılandı..

Sayfayı Görüntülemek için Tarayıcınızın Reklam Engelleme özelliğini pasif hale getirmelisiniz.