Huawei, dairesel kamera kapamalı çentiksiz telefona ipucu veriyor

0
80

Samsung görünüşe göre bir tane de var

Huawei, yeni bir telefonun lansmanını çentiğe yeni bir çözüm daha sunuyor: sol üst köşedeki kamera için 360 derecelik bir ekranla çevrelenen dairesel bir kesme. Huawei’nin The Vergeiçin otantik olduğunu doğruladığı Çin sosyal medyası üzerinde dolaşan bir görüntü , köşesinde bir selfie kamerayla bezeli olmayan bir telefonun ana hatlarını ortaya koyuyor.

 

Samsung aynı zamanda SamMobile ve Leago Lea Universe’ye göre benzer kamera kapama özelliğine sahip bir telefon hazırlıyor . Her iki kaynak da telefonun Galaxy A8S olarak adlandırılacağına katılıyor ancak SamMobile Ocak ayında piyasaya sürüleceğini beklerken Ice Universe gelecek ay geleceğini tahmin ediyor. Ice Universe aynı zamanda “delik ekranlı cep telefonu” terimini de kullanıyor.

Samsung bu ayın başlarında bu tür bir ekran tasarımının diğerlerinin yanı sıra “Infinity-O” olarak adlandırıldığını doğruladı . 

Bu arada, burada bir Galaxy A8S ekran koruyucusu sözde sızıntı var Weibo adlı Eğer böyle bir cihaz nasıl görünebileceğini hayal yardım etmek:

 

CEVAP VER

Please enter your comment!
Please enter your name here