HaberlerMobil

HTC U12 Plus’tan Büyük Sızıntı !

HTC U12 Plus’tan Büyük Sızıntı !

HTC U12 Plus’ın özellikleri

U12 + ‘nın ön cephesi, WQHD + çözünürlüğüne sahip 6 inçlik bir LCD panelin yanı sıra, ince üst çerçevedeki (yakın zamanda piyasaya sürülen HTC U11 EYE‘lere benzeyen ) 8 megapiksellik bir selfie kamerasının bir çiftinin hakimolduğu bilgisine sahip.

Android Oreo-powered cihazı. Bu özelliklerin birçoğu ilk olarak HTC meraklıları topluluğu için güvenilir bir özel ROM geliştiricisi olan Llabtoofer tarafından bildirildi .

HTC U12 Haberleri teknobi.org
HTC U12 Haberleri teknobi.org

Dahili olarak, U12 +, Qualcomm’un 6GB RAM ve 64GB veya 128GB dahili depolama (microSD ile genişletilebilir) ile eşleştirilen üst sınıf Snapdragon 845 yonga seti tarafından desteklenmektedir. Bir 3420mAh pil takımı içerir.

Arka tarafta, iki kamera – biri 16 megapiksel ve diğeri 12 megapiksellik bir LED flaş ve parmak izi tarayıcının yan yana oturuyor.

Ayrıca geçtiğimiz yıl kullanıcıların cihazların yan taraflarını fiziksel olarak sıkarak çeşitli işlevleri kontrol edebilmeleri için tanıtılan HTC’nin Edge Sense donanımının ikinci nesli var.

U12 + ‘daki gelişmenin kısa bir süre önce, nisan ayı sonundan mayıs ayı başlarına kadar beklenen birkaç haftalık geri dönüş tarihini iterek, küçük çaplı bir sapma yaşadığı bildirildi.

Etiketler
Başa dön tuşu
Kapalı
Kapalı

Reklam Engelleyici Algılandı..

Sayfayı Görüntülemek için Tarayıcınızın Reklam Engelleme özelliğini pasif hale getirmelisiniz.