Haberler

HTC 10 İçin Lansman Tarihi

HTC 10 için belirlenen lansman tarihi, merakla bekleyenler için büyük bir sürpriz kıvamında diyebiliriz. Kendini her zaman geliştirmeye devam eden ve çıkardığı ürünler ile bunu rahatlıkla bizlere kanıtlayan marka için, pek çok çalışma söz konusu. Ürünün kullanıcıları tarafından sunulan yorum da, bu durumu destekler nitelikte. HTC 10 lansman tarihi 12 Nisan Salı olarak çıkıyor karşımıza. Amiral gemisi modeli olan HTC 10 modeli, gerek fiyat, gerek özellik bakımından büyük bir merak ile bekleniyor. Hatta bu merak durumuna ek heyecan duygusu da söz konusu. Barcelona üzerinde düzenlenecek olan mobil dünya kongresi ile tanıtılması planlanan cihazın, markanın üzerine titrediği bir cihaz olduğu söyleniyor. Çünkü ONE M9 isimli modeli ile büyük eleştiriler alan marka, bu konuda kendini daha da geliştirecek ve kendini iddialı bir şekilde ön plana çıkaracak (diye düşünüyoruz).

HTC 10 ÖZELLİKLERİ NEDİR

       Cihazın özelliklerine bakarsak, daha tam yayımlanmadığı ve tanıtılmadığı için pek bilgi sahibi değiliz. Ama tabi elimizde, HTC 10 sızdırılan görüntüler bulunuyor ve bu görüntüler ile cihazın özelliklerini öğrenebiliyoruz (bir nebze de olsa). Cihazın özellikleri arasında ekran boyutunun 5.1 inç olacağı düşünülürken, AMOLED ekran kullanılacağı da çalışmalar arasında yer alıyor. Snapdragon 820 yonga seti ile birlikte gelen cihaz, 16 GB, 32 GB ve 64 GB olarak tanıtılıyor. Dahili hafıza kapasitesi ile hizmet veren bu cihaz, 4 GB ram ile sunuluyor. USB Type-C, microSD kart için sunulan cihaz desteği ve 12.3 MP arka kamerası ile sunulacak. Hatta HTC 10 ön kamerası 5 MP ultrapiksel kamera desteği ile geliyor. Suya, toza ve düşmelere karşı dayanıklı olacağı söylentileri de cihazın ne denli bir gelişe sahip olduğunu gösteriyor bizlere.

Yenilenen mobil teknolojilerle birlikte, cihazların özellikleri de artıyor. Tabi markaların en çok dikkat ettiği şey, aslında marka sadakati konusunda sunulan görseller oluyor. Yani markaların sunduğu müşteri desteği, hizmet kolaylığı ve satış sonrası hizmet seçenekleri gibi pek çok çalışma, bu ürünlerin ne denli emek verilerek sunulduğunun da bir diğer göstergesi. Tabi ne kadar emek olursa olsun, bu bir ticaret olduğu için sürekli yenilenen bir gelişim de söz konusu oluyor. Şimdiden HTC 10 Android telefon özellikleri konusunda iyi incelemeler ve iyi kullanımlar diliyoruz.

Etiketler
Başa dön tuşu
Kapalı
Kapalı

Reklam Engelleyici Algılandı..

Sayfayı Görüntülemek için Tarayıcınızın Reklam Engelleme özelliğini pasif hale getirmelisiniz.