HQ Trivia ve Vine’ın kurucusu, 35 yaşında öldü.

0
139
  • Raporlara göre, HQ Trivia ve Vine kurucularından Colin Kroll, 35 yaşında öldü.
  • Daily Beast, Cumartesi gecesi Manhattan’daki dairesinde ölü bulunduğunu söyledi.
  • TMD’nin bildirdiğine göre Kroll, kız arkadaşı onunla temas kuramadığı için polis tarafından keşfedildi.

Raporlara göre, HQ Trivia ve Vine’ın kurucularından Colin Kroll, 35 yaşında öldü.

TMZ teknoloji yürütmenin ölümünü bildirmek için ilk oldu iken, Daily Beast ve diğerleri New York Polis Departmanı kaynaklarla hikaye doğruladı.

İkincisi, Cumartesi gecesi Manhattan’daki dairesinde ölü bulunduğunu söyledi. Pazar günü saat 12.18’de sahnede ölü olarak telaffuz edildi.

TMZ, ölümünün henüz doğrulanmadığı halde “görünürde aşırı dozda” neden olduğunu söyledi. TMK, kız arkadaşı onunla temas kuramadığı için polis tarafından keşfedildi.

HQ Trivia, Business Insider’ın yorum isteğini hemen yanıtlamadı. NYPD, Kroll adını vermedi, ancak Business Insider’a şunları söyledi:

“16 Aralık 2019’de 0018’de Pazar günü, polis, 5. Bölge’nin sınırları içinde, 56 Spring Street’te bir sağlık kontrolü için 911 çağrısına cevap verdi.

“Geldikten sonra memurlar, bir yatak odasında bilinçsiz ve tepkisiz 35 yaşındaki bir erkek keşfettiler. EMS yanıt verdi ve olay yerinde ölü olan kişiyi telaffuz etti. Soruşturma devam ediyor ve Tıbbi Muayene, ölüm nedenini belirleyecek.”

Ağustos 2019’da Kroll’in teknik direktör olarak hizmet verdiği canlı sınav uygulaması HQ Trivia. Eylül ayında CEO seçildi ve gündelik işlerini yönetmekle görevliydi, selefi Rus Yusupov yeni şovlar tasarlamaya odaklanmıştı.

Bir zamanlar viral uygulaması, Peter Thiel’in Kurucu Fonu’ndan yatırımların artırılması da dahil olmak üzere Mart ayında 15 milyon dolarlık bir bağış turunu kapattı, ancak son aylarda çatlaklar ortaya çıktı. Kullanım, Kasım ayında bir çalışanın Kroll’un “agresif yönetim stili” konusunda şikayette bulunduğunu bildirdi.

CEVAP VER

Please enter your comment!
Please enter your name here