Hakkımızda

Teknobi.org temelleri 2019 yılında atılan, kurulduğu günden bu yana teknoloji dünyasının nabzını tutmak için özel haberleriyle gündem belirlemeye devam eden teknoloji paylaşım bloğudur.

Teknolojideki gelişmeleri tutkuyla takip eden editörlerimiz aracılığıyla dünya genelinde neler olup bittiğini ilk elden size haber verebilmek için canla başla çalışıyoruz. En son çıkan cep telefonu modelleri, dev teknoloji şirketlerinden sızdırılan özel haberler, oyun sektöründe yaşanan son gelişmeler ve çok daha fazlasına sitemi üzerinden ulaşabilmeniz mümkündür.

Eğer Teknobi.org adresinde vakit geçirmeyi sevdiyseniz, daha fazla kişiye ulaşabilmemiz için arkadaşlarınıza gönül rahatlığıyla tavsiye edebilirsiniz.

Amacımız, teknolojiye merak salan genç nüfusun bilinçlenmesini sağlamak ve medya okuryazarlığı alışkanlığını kazandırmaktır. Bunun için herkesin anlayabileceği bir dille teknoloji dünyasında yaşanan son gelişmeleri hiçbir beklentiye girmeden yayınlamaya devam ediyoruz.  Dünyanın dört bir yanından sitemizi ziyaret eden kullanıcıların olumlu geri bildirimlerinden güç alarak haber portalımızı daha da güçlendirmeye çalışacağız.

Teknoloji haberciliği yapan çoğu sitenin aksine, teknobi.ORG adresinde sizi tıklamaya teşvik edecek ve kandıracak haberlerle karşılaşmazsınız. Haberlerimizi mümkün mertebe video ve fotoğraf gibi materyallerle zenginleştirerek tamamen kullanıcı odaklı hazırlamaya gayret ediyoruz. Hiçbir teknoloji firmasının veya markasının hayranlığı, koşulsuz destekçiliği ve hatta “fanboy”luğunu yansıtan içeriklerle de sitemizde asla karşılaşmayacağınızı temin ederiz.

Editörlerimiz hakkında daha detaylı bilgi almak için Künye sayfasını; bize mesaj göndermek, şikayet ve taleplerinizi iletmek içinse İletişim bölümünü kullanabilirsiniz.

Başa dön tuşu
Kapalı
Kapalı

Reklam Engelleyici Algılandı..

Sayfayı Görüntülemek için Tarayıcınızın Reklam Engelleme özelliğini pasif hale getirmelisiniz.