HaberlerOyun

GTA 5 ücretsiz oldu! Peki ücretsiz Nasıl indirilir?

Epic Games Store büyük bir imza atarak Grand Theft Auto V‘i herkes için ücretsiz yaptı. GTA 5‘i bugün itibarıyla önümüzdeki bir hafta boyunca ücretsiz kütüphanenize eklerseniz oyun ücretsiz olarak  sizde kalacak. Dikkat son gün 21 Mayıs 18.00’da etkinlik bitecek.

 

GTA 5 Nasıl İndirilir?

En popüler oyunlarından biri olan GTA 5’i şu anda Epic Game Store üzerinden ücretsiz edinebilir ve Epic Games Launcher  kullanarak bilgisayarınıza yükleyebilirsiniz. Önce bir hesabınız yok ise öncelikle bir hesap oluşturmanız gerekmektedir. Hesap Açtıktan sonra Epic Games Launcher’ı indirerek uygulama üzerinden oyunu yükleyebileceksiniz.

Epic Games Launcher’ı aşağıda görülen butona tıklayarak indirebilirsiniz.

 

 

Grand Theft Auto V bundan yaklaşık yedi yıl önce 13 Eylül 2013 tarihinde piyasaya sürülmüştü. Oyun ilk olarak PS3 ve Xbox 360 platformlarında çıkış yaptı. Daha sonra ise 2014 ve 2015’te PS4, Xbox One ve PC platformları için de yayınlandı.

 

GTA 5 ayrıca geçtiğimiz Ocak ayında konsol için Xbox Game Pass kütüphanesine de katılmıştı. Oyun bu ay itibarıyla Game Pass’ten çıktı ve yerini bir başka popüler Rockstar oyunu olan Red Dead Redemption 2’ye bıraktı.

Etiketler

Bir cevap yazın

E-posta hesabınız yayımlanmayacak. Gerekli alanlar * ile işaretlenmişlerdir

Başa dön tuşu
Kapalı
Kapalı

Reklam Engelleyici Algılandı..

Sayfayı Görüntülemek için Tarayıcınızın Reklam Engelleme özelliğini pasif hale getirmelisiniz.