Dijital Fotoğraf

Gopro Hero 6 Black Aksiyon Kamera Özellikleri

Gopro Hero 6 Black Aksiyon Kamera Özellikleri

10M suya kadar su geçirmez bir kibrit kutusu boyutuna sahiptir ve bu da birkaç yaratıcı seçeneğe izin verir.

HERO6 Black, ultra dinamik video çekimi için 60 fps’de 4K’da veya 240 fps’de 1080p’de yakalanan videolarla, daha iyi dinamik aralık ve daha iyi düşük ışık performansı sunan bir iyileştirme sporu gerçekleştiriyor.

Takılan yemyeşil videonun yanı sıra, kullanıcılar saniyede 30 karede 12-MP fotoğraf çekebiliyorlar. Bütün bunlar GoPro’nun yeni ısmarlama hesabıyla mümkün. GP1 çip, mevcut bir yongadan performansın eklenmesiyle uğraşmak yerine, performanslarını kendi özelliklerine göre tanımlayabilen bir marka için bir ilk.

Yakalanan çekimler daha sonra HERO6’nın 5GHz Wi-Fi yongası ile tercih ettiğiniz donanıma göre daha hızlı bir şekilde bağlanabilir. HERO6 Black, aynı zamanda, bir dil komutuna göre komut vermenizi sağlayan sesli komutlar da sunar. Kamera ayrıca mevcut tüm mevcut GoPro aksesuarları ile neyse ki uyumludur. GOPRO 6 Siyah 

 

 

Özellikleri ve Fiyatı

QuikStories İmkanı:
HERO6 Black, çekimlerinizi telefonunuza göndererek etkiliyici biçimde düzenlenmiş videolara dönüştürür – otomatik olarak.

2x Performans:
4K60 ve 1080p240 video ile HERO6 Black HERO5 Black’e göre 2 kat performans sunar.

Şu ana Kadarki En İyi Görüntü Kalitesi:
Tamamiyle yepyeni GP1 çip ile GoPro HERO6 Black oldukça gelişmiş bir görüntü kalitesi ve akışkan, stabil çekimlere olanak tanır.

İleri Seviye Stabilizasyon:
En gelişmiş video stabilizasyon ile, HERO6 Black elde ya da aksesuarlarınıza bağlı şekilde inanılmaz akışkan görüntüler elde etmenizi sağlar.

3x Daha Hızlı Aktarım:
5 GHz Wi-Fi sayesinde, fotoğfraf ve videolarınızı HERO5 Black’den çok daha hızlı olarak telefonunuza kopyalayabilirsiniz.

Sağlam + Su Geçirmez
Dayanıklı tasarım, HERO6 Black koruyucu kaba ihtiyaç duymadan 10m su geçirmez.

Düşük Işık için Geliştirilmiş Video ve Fotoğraflar:
Canlı ve temiz video ve fotoğraflar çekin, düşük ışıklı ortamlarda bile.

GPS:
HERO6 Black GPS yolunuzu, hızınızı, yükseliş miktarınızı ve daha fazlasını kayıt altına alın. GPS GoPro Quik Desktop App ile değerlerinizi videonuza ekleyin.

Fiyatı :2.295,00 TL

Etiketler
Başa dön tuşu
Kapalı
Kapalı

Reklam Engelleyici Algılandı..

Sayfayı Görüntülemek için Tarayıcınızın Reklam Engelleme özelliğini pasif hale getirmelisiniz.