Google Fotoğraflar artık desteklenmeyen video formatları için sınırsız depolama alanı sunmuyor

0
990

Google Fotoğraflar artık desteklenmeyen video biçimlerini yüklemenize ve sunduğu ücretsiz sınırsız depolama alanından faydalanmanıza izin vermeyecek. Bu, şirketin bu hafta başında bir destek duyurusunda bulunarak, Android Polis tarafından ilk kez fark edildi . Çoğu kullanıcıyı etkilemeyecek küçük bir değişiklik. Google Fotoğraflar, şu video formatlarını zaten desteklemektedir:

.mpg, .mod, .mmv, .tod, .wmv, .asf, .avi, .divx, .mov, .m4v, .3gp, .3g2, .mp4, .m2t, .m2ts, .mts ve. mkv dosyaları,

Bu, bazı RAW ve VOB dosyalarını Google Fotoğraflar’ın desteklemediği en popüler biçimler olarak bırakır. Dolayısıyla, hariç tutulan biçimleri kullanırsanız, depolama alanınızı daha yakından izlemeyi veya Google One için biraz fazladan ödeme yapmaya hazır olun .

Sonunda birkaç hafta önce fotoğraf kitaplığımı Google Fotoğraflar’a yükledim ve yükledim. Şimdiye kadar, bu harika bir şeydi. Tam çözünürlüklü fotoğraflar yükleyebilmem için depolama için ödeme yapıyorum; ücretsiz sınırsız depolama sadece “optimize” görüntülere izin verir (bakınız: sıkıştırılmış). Yıllardır kullandığım iCloud Fotoğraf Kitaplığı – mutlaka kötü olmasa da, Google Fotoğraflar’daki arama yetenekleri, Apple’ın bu noktada toplayabileceği her şeyi geride bırakıyor.

Google Fotoğraflar kesinlikle çoğu insan için kullanılmaya değerdir ve sınırsız depolama alanınıza birkaç saçak formatı yükleme yeteneğini kaybetmeniz, muhtemelen bunu değiştirmeyecektir.

CEVAP VER

Please enter your comment!
Please enter your name here