AndroidMobil

Google Android 11 Beta Lansman Tarihi Bir Kez Daha Ertelendi

Android 11 Beta için yeni gelişmeler...

Google’ın Android 11 yol haritası son zamanlarda engellere takılıyor. Orijinal Google I / O 12 Mayıs – 14 Mayıs etkinliği, COVID-19 nedeniyle tamamen iptal edildi . Bununla birlikte beklenen Android 11 Beta sürümü, işletim sisteminin dördüncü bir Geliştirici Önizlemesi derlemesine dönüştü. Daha sonra planlanan 1 Haziran Lansman Show çevrimiçi etkinliği daha sonra 3 Haziran’a ertelendi . Ve son gelişmede, bu tarih de artık ne zaman olacağına dair bilgi verilmedi.

Android resmi Twitter hesabında yaptıkları açıklama; neyin motive edeceğine dair oldukça makul bir ipucu verdi. Oakland, Los Angeles’ta devam eden gerginlik burada önemli bir rol oynuyor gibi görünüyor. Google genellikle G / Ç etkinliklerini canlı Android , geliştiricilerinin, kullanıcılarının ve parlak geleceğinin bir kutlaması olarak çerçevelemek için elinden geleni yapmaktadır. Karara kesinlikle saygı gösterebilir ve şimdi böyle bir gösteri yapmanın sonuçları tatsız olabilir.

İşletim sisteminde dört gözle bekleyecek bazı yeni özellikler hakkında genel bir fikrimiz var . Yine de, zorunlu kesintisiz güncelleme desteği gibi diğer birçok potansiyel olarak önemli bit daha az tartışılır ve gizemde gizlenir. Google, temel olarak (Sistem Kullanıcı Arayüzündeki Yenilikler ve Yenilikler) başlayarak geliştirici ve Google Play  için birçok konuyu kapsayan, Android’de 12 “aşırı derecede değerli” görüşme sözü verdi. Bunları ve Beta Lansman Gösterisini daha sonra değil, daha erken görmeyi umuyoruz.

Etiketler
Başa dön tuşu
Kapalı
Kapalı

Reklam Engelleyici Algılandı..

Sayfayı Görüntülemek için Tarayıcınızın Reklam Engelleme özelliğini pasif hale getirmelisiniz.