Galaxy S6 İçin Android 6.0.1 Hazır!

0
35

Güncellemeler, Android cihazlar için oldukça önemli bir yere sahip. Bu yüzden çoğu güncelleme, firmaların ve kullanıcıların sorunlarına çözüm üretecek türden organize ediyor. Ve telefonlar kendini her zaman yenilemiş oluyor. Bu seferki yenilik, Galaxy S6 için Android güncellemesi olarak çıkıyor karşımıza. Yeni nesil amiral gemisi modelleri arasında yer alan S6 için, Marshmallow sürümünü yayımladı ve bu sürüm ile birlikte pek çok şeyin değiştiğini duyurdu. Bu güncelleme, kendi bünyesinde pek çok yenilik getiriyor. Geçen sene satışa sunulan bu cihaz için beklenen güncelleme oldukça mutlu karşılandı. 23 Mart itibari ile kullanıcılara sunulan bu güncelleme, cihazlara kolaylıkla ulaşıyor, zaman içinde cihazınıza geleceği için, şimdilik sadece beklemek gerekiyor. Android 6.0.1 ile gelen yenilikler şu şekilde sıralanabilir;

  • Yenilenen ara yüz
  • TouchWizy arayüzüne güncel bir görünüm
  • Quick Connect özelliği
  • Güç tasarruf modu
  • Boyut: 1248 MB

Galaxy S6 İçin Android 6.0.1 Hazır-Teknobi

Bu şekilde yayımlanan Android 6.0.1 güncellemesi, SAmsung Galaxy S6 için hazır. Yayımlanmaya başladığı için, birkaç gün içinde cihazlara ulaşması hedefleniyor. Duruma göre pek çok cihaza mail gidecek ya da bildirim gidecek ve kullanıcılardan güncellemenin indirilmesi istenecek. Bunun gibi tüm güncelleme çalışmalarını ortaya çıkararak kendi gelişimini büyüten Android, hızlı bir şekilde çalışmalarını sürdürüyor ve mobil dünya ile ilgili olarak teknolojinin ihtiyaçlarına en net cevapları veriyor.

Mobil cihazlara olan ihtiyacımız arasında, günlük hayatın vazgeçilmezi olan şarj organizasyonu bulunuyor. Bu organizasyonu daha da yoğun şekilde ortaya çıkarmak için ekstra şarj destekleri kullanırken, Android bu durumu kafasına takmış olacak ki, uygulamaların en verimli şekilde kullanılması için şarj optimizasyonu tarzında çalışmalar ve hizmetler üretiyor. Bu yüzden bizim tavsiyemiz, güncellemeleri iyi takip etmeniz ve şarj sorununa dair görüşlerinizi bizlere ulaştırmanız olacak. Zaman kaybetmeyin ve güncellemeyi sizler de cihazlarınıza bir an önce indirin. Akıllı telefonların en güzel detaylarını sizlere sunan Android, her türlü gelişimine güncellemesine kattığı artılar ile devam ettikçe, bizler de sizlere bu durumun artılarını ve eksilerini yayımlayacağız. Şimdiden iyi kullanımlar diliyoruz.