Galaxy Note 9’un Cloud Silver sürümü, Best Buy’a özel Ekim 5 olacak

0
111
  • Samsung Galaxy Note 9 Cloud Silver sürümü, Best Buy’a özel olacak ve 5 Ekim’de satışa sunulacak.
  • Samsung ayrıca, 12 Ekim’de Galaxy Note 9’un Midnight Black versiyonunu Amerika’ya getirecek.
  • Cihazlar için fiyatlandırma açık bir şekilde belirtilmemiştir, ancak fiyatlandırmanın önceki renk varyantlarıyla aynı olacağını varsayalım.

Samsung , Samsung Galaxy Note 9’u üç farklı renkte başlattı : Geceyarısı Siyahı, Okyanus Mavisi ve Lavanta Mumu. Bununla birlikte, dünyanın belirli bölgelerinde yalnızca belirli renkler mevcuttu ve bazı renkler 512GB / 8GB’lık yükseltmeye izin vermiyor.

Görünüşe göre, Samsung, Samsung Galaxy Note 9 Cloud Silver baskısının önümüzdeki sürümlerinde çıkacak olan renklerle ilgili olduğunda, renkleri daha da karmaşık hale getiriyor . Cloud Silver modeli sadece 5 Ekim’den başlayarak Samsung.com ve Best Buy mağazalarında satışa sunulacak ve Cloud Silver Amerika Birleşik Devletleri’ni özel kıldı (şimdilik).

Samsung Galaxy Note 9 Cloud Silver baskısının şu basın resimlerine göz atın:

 

Tüm bunlar, 26 Ekim’den itibaren, ABD’nin satın alabileceği Galaxy Note 9’un tüm renk seçeneklerine sahip olacağı anlamına geliyor. Ancak, dünyanın geri kalanı, Samsung başka ülkelerde kullanılabilir hale gelene kadar (sınırlı bir şekilde karar verirse) sınırlı bir renk setiyle sıkışmış olacak.

Samsung, ABD’de yeni Cloud Silver modeli veya Midnight Black modeli için fiyatlandırmanın farklı olup olmayacağı konusundaki basın açıklamasında söz vermedi.

Samsung Galaxy Note 9 Cloud Silver modelini mi alacaksınız yoksa Ekim ayında piyasaya sürülen yeni akıllı telefonlardan biri için mi beklersiniz? Yorumlarda bize bildirin!

 

CEVAP VER

Please enter your comment!
Please enter your name here