AndroidMobil

Galaxy Note 20 Ultra’mı Geliyor!..

Galaxy Note 20'den güçlü bir model olabilir

Bu yıl sadece iki Samsung Galaxy Note 20 telefonun piyasaya sürülmesini beklenirken bazı kaynakların farklı bir telefona odaklanmamıza neden oldu. Sertifika belgelerin gösterdiği gibi yüksek özellikli bir Samsung Galaxy Note 20 Ultra olabilme ihtimalini güçlendiriyor.

2020’nin başlarında, Samsung Galaxy S20 serisindeki üç model , yüksek özellikli ve yüksek fiyatlı S20 Ultra’yı içermesiydi. Note 20 serisine gelmesini bekledik. Ancak son zamanlarda bazı yorumcular, Samsung’un stylus  amiral gemilerinin bu yıl sadece iki modelde olacağını iddia etti. Bunlar standart veya daha büyük Note 20 Plus gibi telefonlar.

Yine de ilk olarak MySmartPrice tarafından fark edildiği gibi Note 20 Ultra’dan bahsederken yeni bir Bluetooth SIG sertifikası ortaya çıktı .

SM-N986U, PhoneArena dikkat çekiyor.

Olarak bu sertifika ayrıca tanıdık gelebilir bir model numarası, SM-N986U, PhoneArena dikkat çekiyor.
Bir Geekbench bu numara ile listeleme göründü o yana özellikle Samsung Galaxy Note 20 Artı 5G (atıfta olması kabul edilmiştir Nisan ayında, Samsung Galaxy Note 10 Plus 5G‘nin numarası SM-N976U).

şimdi biz ettik görülen bir farklı Galaxy Note 20 Plus (SM-9860) ve Galaxy S20 hattı gibi tüm 5G özellikli, biz kuram olabilir edilir Samsung’un bir sonraki kalemi telefonları varsayarak ilişkili model numarasını işte Artı 5G ‘ sürümü aslında daha yüksek güçlü bir Ultra modeldir.

Bazı noktaları birleştirmemiz gerektirdiğinde bir Not 20 Ultra’ya işaret eden daha fazla kanıtın ortaya çıkıp çıkmayacağını zaman içerisinde göreceğiz.

Başka bir Ultra telefonun varlığını sorgulamak için daha fazla nedene ihtiyacınız varsa sonuncusuna bakın. Galaxy S20 Ultra’dan teknik olarak etkilendikçe  standart S20 ve S20 Plus telefonlara kıyasla birkaç avantajı fahiş fiyat artışını haklı çıkarmadı.

Bu nedenle , Note 20 Plus’ın 50x dijital zumda maksimuma çıkacak – etkileyici olan ancak S20 Ultra’ların saçma seviyesine tam olarak ulaşamayacaklarını iddia eden son söylentiler gibi çok fazla duymadık. 100x dijital zuma ulaşabilir.

Söylenti sadece Not 20 Plus‘ın genişleme yakınlaştırma elde edeceğini ve standart Not 20’nin de buna sahip olup olmayacağıda belli değil. Dizilimin hangi telefonlarının hangi özellikleri aldığını duymak için hala çok şey var, bu yüzden Not 20’nin bu yılki beklenen çıkış tarihine için bizi takip etmeye devam edin.

Etiketler
Başa dön tuşu
Kapalı
Kapalı

Reklam Engelleyici Algılandı..

Sayfayı Görüntülemek için Tarayıcınızın Reklam Engelleme özelliğini pasif hale getirmelisiniz.