Fujifilm’in Gelecek GFX’i PDAF, IBIS, 4K ile 102MP Orta Format Yansıtmasız

0
868

Fujifilm, günümüzde üçüncü GFX orta formatlı aynasız kamerayı kurduğunu açıkladı. Yeni amiral gemisi kamera, 102 megapiksellik bir sensöre ve türünün arasında ilklere yer verecek.

 

Henüz adlandırılmamış kamera, tüm görüntü sensörü boyunca faz algılama piksellerini içeren ilk ortam formatlı yansıtıcı kamera olacak, böylece hareketli öznelerin izlenmesi ve sürekli otomatik netleme sırasında daha doğru olması sağlanacaktır.

Aynı zamanda, fotoğrafçıların el çekerken daha yüksek ultra yüksek çözünürlüklü fotoğraflar çekmelerine olanak tanıyan, gövde içi görüntü sabitleme özelliğine sahip ilk orta formatlı dijital fotoğraf makinesi olacak.

 

Fujifilm’in “Yüksek çözünürlüklü sensör tarafından toplanan muazzam miktarda veriyi işleyebilme yeteneğine sahip” X İşlemci 4 sayesinde video performansı da elde edilecek. Fujifilm’in Film Simülasyonlarının da kameranın ultra yüksek çözünürlüklü görüntülerine uygulanmasına olanak tanıyacak. .

Fujifilm, “Bu model Fujifilm’in fotoğraf makinelerinin tüm ihtiyaçlarını en üst düzeyde karşılayan üç ‘dünyanın ilk’ özelliklerinde görüldüğü gibi rakipsiz yenilikler ve çok yönlülük sunan en yüksek performanslı kamera olacak.

Fiziksel olarak, yaklaşan kamera, yerleşik dikey bir pil tutuşuna sahip, hacimli 50S ve telemetre tarzı 50R’den farklı olacak ve kameraya “dayanıklılık, kullanım ve kullanım kolaylığı” kazandırdı.

 

Fuji, fiziksel UI’nin fotoğrafçıların geri bildirimlerine dayanarak geliştirildiğini söylüyor Ticari, moda ve peyzaj atıcıları dahil olmak üzere birden çok alanı kapsayan.

Düşünceleriniz nelerdir?

Yorumlarınızı bekliyorum..

CEVAP VER

Please enter your comment!
Please enter your name here