Fortnite’ın yeni blok alanı oyuncu kreasyonları olacak

0
22

Epik Oyunlar oyunculara güç verir

Fortnite , sadece durmayacak bir oyundur. Bu hafta yepyeni bir yaratıcı modunu duyurmanın yanı sıra , yeni bir Epic Games mağazası ve yedi sezonun başlangıcı, savaş royale oyununun ardındaki geliştiriciler “The Block” ı bugün The Game Awards’da savaş royale bir alanı ilan etti. Yeni yaratıcı modda oyuncular tarafından yapılan en iyi kreasyonları vurgulayacak ada. Şimdi Fortnite’ı yükleyebilir ve yeni ekleme için yer açmak üzere temizlenmiş olan Riskli Makaralar konumunda görebilirsiniz.

Yarışmaya katılmak için, oyuncular Creative Mode’da bir şeyler inşa etmeli ve #FortniteBlockParty etiketini kullanarak sosyal medyada paylaşmalıdır . Taraftarların yaptığı her şey, pornografik içerik ve nefret söylemi gibi şeylere izin vermeyen yeni davranış kurallarına uymalıdır . İşte Epic, The Block için uygun bir sunumu yapan şeyin nitty cesurluğuna gidiyor.

Adanın düz bir bölümünde 25×25 kiremit alanı. Kreasyonlarınızın The Block’a güzelce uyması çok önemlidir.

‘Kullanılan Hafızayı’ 50.000’den az tutmaya çalışın. Verimlilik, yaratıcılık kadar önemlidir!

Sandıklar, taban ganimet ve araç yumurtası Epic tarafından belirlenecektir. Bunları dahil etmeye gerek yok.

Şu anda alan boş, ancak Fortnite güncellemelerinin ne sıklıkta yapıldığı göz önüne alındığında, muhtemelen bu değişikliklerden önce bir zaman meselesi. Battle Mode’u satın alan herkes için Creative Mode şu anda kullanılabilir.

 

Fortnite sezonu bir patlama ile bitiriyor. Bir kış fırtınası, bir sonraki Minecraft’ı Fortnite ve Steam’in ilk gerçek rakibi olabilecek bir mağaza yapmayı vaat eden yaratıcı bir moda geçirdikten sonra haftalarca beklemek zorundayız – ve hala haftalar var 2019’de kaldı.

CEVAP VER

Please enter your comment!
Please enter your name here