Fortnite, Apple’ın en yeni iPhone’larında 60 fps hızında çalışıyor

0
72

İPhone XS ve iPhone XR dahil

Apple’ın en yeni iPhone’larıyla donatılan Fortnite oyuncuların artık Nintendo Switch ve Android oyuncularına göre bir avantajı var:iPhone XS üzerindeki Fortnite , XS Max ve XR artık 60 fps hızında çalışma seçeneği sunuyor.

Bu, oyunun daha düzgün ve daha net bir görüntü ile çalışacağı anlamına gelir. Bu, Nintendo Switch’den daha yüksek bir kare hızına sahip ve Android oyuncuları , cihazlarını 30’ar saniyede Fortnite ile çalıştıracak .

İPhone XS’de kare hızı çok daha yüksek olsa da, bir Switch’den daha pahalı bir cihazdır. Nintendo Switch şu anda 300 dolara satılıyor, iPhone XS ise başlangıç ​​modeli için 1000 dolar. Çoğu insan, oyun amaçlı olarak kesinlikle bir iPhone XS almayacak – ve kesinlikle sadece Fortnite için değil – ama en yeni iPhone modeline sahip olanlar, Switch kullanıcılarına göre biraz avantaj kazanacak. Apple’ın A12 işlemci yongası, Switch gibi bir fandan yoksun olmasına rağmen 60 fps mümkün oldukça güçlü.

Fortnite ayrıca , PlayStation 4 ve Xbox One X dahil olmak üzere daha güçlü konsollarda 60 fps hızında çalışıyor. Epic Games temsilcisi, şirketin şu anda 30 fps’de kapsanmasına rağmen , Android mobil cihazların “Android optimizasyonlarında çalışmaya devam edebileceğini” söylüyor. Gelecekte bir süre 60hz modunu desteklememiz gerekiyor. ”

 

CEVAP VER

Please enter your comment!
Please enter your name here