Oyun

Final Fantasy 7 Remake Part 2: Şimdiye kadar bildiğimiz her şey

Final Fantasy 7 Remake Part 2’yi ne zaman göreceğiz?

Final Fantasy 7 Remake’i bitirdiyseniz , oyunun 2. Bölümünün ne zaman çıkacağını merak ediyor olabilirsiniz.

Final Fantasy 7 Remake, klasik 90’ların JRPG Final Fantasy 7’sinin yeniden hayalidir. Ancak, remake’i tek bir başlık olarak serbest bırakmak yerine, geliştirici Square Enix, remake’i bir dizi oyun olarak yayınlamayı seçti – ilk bölümle birlikte Nisan 2020’de piyasaya sürüldü.

Square Enix, Kasım 2019’da Final Fantasy 7 Remake Part 2’deki geliştirmenin başladığını açıklarken, şirket oyunun ikinci kısmı için bir çıkış tarihi teyit etmedi; ve maalesef, en az birkaç yıl beklemeyi bekliyoruz.

Beklerken, Final Fantasy 7 Remake Part 2 hakkında bildiğimiz her şeyi, haberler, söylentiler ve ikinci oyunda görmeyi umduğumuz şeyleri topladık.

 

Takipte Kes

  • Bu ne? Final Fantasy 7 Remake’in ikinci kısmı
  • Ne zaman oynayabilirim? TBC
  • Ne oynayabilirim? TBC ancak muhtemelen PS4 ve PS5
  • Final Fantasy 7 Remake’in kaç parçası olacak? Bu onaylanmadı

Final Fantasy 7 Remake Part 2 çıkış tarihi

 

Square Enix’in Final Fantasy 7 Remake Part 2 üzerinde çalışmaya başladığını bilsek de, geliştirici ne zaman piyasaya sürüleceğini doğrulamamıştır. Ama elimizi tutturmamız biraz zaman alabilir.

Final Fantasy 7 Remake duyurulduktan sonraki beş yıl boyunca serbest bırakılmadı . Ancak, Square Enix’in oyunun temelini oluşturduğu için 2. bölüm için beş yıl daha beklemiyoruz. Buna ek olarak, aa Square Enix temsilcisi IGN’ye “geliştirme ekibinin serinin ikinci bölümü için içerik hacmini planladığını ve ekibin ikinci oyunun geliştirilmesinin daha verimli olacağını öngördüğünü” söyledi.

 

Square Enix, daha önce üç bölüm halinde (esasen) yayınlanan Final Fantasy 7 Remake to Final Fantasy 13’ü daha önce, girişlerin her biri arasında yaklaşık iki yıllık bir boşlukla karşılaştırmıştı. Final Fantasy 7 Remake böyle bir şey olacaksa, 2. bölüme kadar yaklaşık iki yıllık bir beklemeye bakıyoruz – yani 2022’ye kadar göremeyebiliriz.

Final fantasy Remake Part 2’yi görmemiz birkaç yıl olsa da, takım zaten birçok varlığa sahip, yani 2021’in sonundaki çıkış tarihi tamamen söz konusu değil.

 

Daha oynanabilir karakterler
Final Fantasy 7 Remake’in ilk bölümünde Cloud, Barret, Tifa ve Aerith’i kontrol etmek kesinlikle eğlenceli olsa da, orijinalinde kontrol etmek istediğimiz bir dizi karakter var. Seni bilmiyoruz, ama tabanca kullanan vampir olarak oynamak Vincent mükemmel bir zaman gibi geliyor.

Bazı vahşi hikayeler dönüyor
Final Fantasy 7 Remake’in sona ermesiyle, Tetsuya Nomura’nın klasik oyunu tamamen yeni bir şeye dönüştürmesini bekliyoruz. Bazı taraftarlar orijinal oyunun sadık bir şekilde yeniden yaratılmasını isteyebilirken, önümüzdeki taksitlerde hikayenin tam olarak nasıl değişebileceğini görmek istiyoruz. Hiçbir şeyin gelmesini istemiyoruz.

 

Chocobo yarışı
Oyunun bir sonraki bölümü muhtemelen açık dünya olacağından, süper sağlam bir chocobo yarış mini oyunu görmek istiyoruz. Orijinal oyunda, oyundaki en güçlü malzemelerin bazılarının kilidini açmak için bu yan etkinliğe ihtiyaç vardır.

Final Fantasy XV’de ne kadar eğlenceli olduğu ile, bir sonraki yinelemede neye benzediğini görmek için sabırsızlanıyoruz yeniden.

Her türlü mini oyun
Altın Saucer’in Final Fantasy 7 Remake’de nasıl göründüğünü görmek için sabırsızlanıyoruz, çünkü mini oyunlarla dolu bu büyük parlak eğlence parkı. Ancak, orijinal oyunun piyasaya çıkmasından bu yana 23 yıl içinde teknolojinin gelmesiyle, bu alanda daha fazla etkinlik görmek istiyoruz.

Yeni nesil görseller ve ışın izleme
Gelecek nesil konsollarda (ve umarım PC’de) Final Fantasy 7 Remake’in bir sonraki taksitini göreceğimizden, oyunun ilk taksitten daha iyi görünmesini isteriz. Işın izleme gittikçe daha popüler hale geldiğinde, fantastik manzaraların büyük bir şekilde hayata geçtiğini görmek isteriz.

Etiketler
Başa dön tuşu
Kapalı
Kapalı

Reklam Engelleyici Algılandı..

Sayfayı Görüntülemek için Tarayıcınızın Reklam Engelleme özelliğini pasif hale getirmelisiniz.