Oyun

Far Cry 5’in Hikaye Modu İnternetsiz Olacak

Ubisoft Oyunu Far Cry 5’in İnternetsiz olacak

Ubisoft yeni oyununda Far Cry 5’te mikro ödeme sistemi bulunduğu ayrıca hikaye modunu çevrim dışı olarak oynanabileceğini acıklandı.

Yakın zamanda çıkması beklenen Far Cry 5 hakkında konuşan Ubisoft ve Gamespot’a yaptığı bir açıklamada  Star Wars Battlefront 2 oyunu ile konuşulan mikro ödeme sisteminin  Far Cry 5’te de olacağı acıklandı.

Bu  oyunlarda önemli özelliklerinden biri olan mikro ödeme için açıklama yapan şirket, ödemeler dışında oyunun çevrim dışı oynamak için bir internet bağlantısına ihtiyacınız olmadığını doğruladı.

Daha önceki Ubisoft oyunlarında var olan Mikro Ödeme  Far Cry 5’te de olacağını söyleyen yapımcı Dan Hay, Far Cry 5‘in sunduğu ekonomik olacağı ve  hızlı bir şekilde ilerlemek  istiyorsanız ödeme yolunu kullanmanız gerektiğini belirtti. “Oyunu öyle bir ayarladık ki, hiçbir şey kilitlenmedi” şeklinde açıklama yapan Hay, oyun içinde keşfederek de kolay bir şekilde  para kazanabileceğimizi belirtti.

EA’nın Star Wars: Battlefront oyununun tartışılmasının sebebi, mikro ödeme yöntemi ile satın alınan şeyleri normal oynayarak almaya kalktığımızda bayağı uzun süre ve çaba gerekmesiydi.

Ubisoft’un yeni oyunu Far Cry 5- Mart’ın  27’sinde PlayStation 4, Xbox One ve Bilgisatarlar  için olacak.

Etiketler
Başa dön tuşu
Kapalı
Kapalı

Reklam Engelleyici Algılandı..

Sayfayı Görüntülemek için Tarayıcınızın Reklam Engelleme özelliğini pasif hale getirmelisiniz.