HaberlerSosyal Medya
Trend

Facebook yayınları toplu olarak nasıl silinir?

Facebook’un tüm eski yayınlarınızı, beğenilerinizi ve daha fazlasını silmek için yeni bir yolu var

Facebook, kullanıcıların sosyal medya platformunda yayınladıkları her şeyi görmelerini ve sonucu “tarih” veya “insanlar” gibi filtrelerle daraltmasını sağlayan yeni bir özellik yayınladı.

Ayrıca, şirket artık kullanıcıların yayınları zaman çizelgesinden toplu olarak silmesine izin veriyor. Bu yeni özellik sayesinde artık profilinizde görüntülemek istemediğiniz içeriği kolayca kaldırabilirsiniz. Bu kılavuzda, bunu nasıl yapabileceğinize ilişkin adım adım bir süreç göstereceğiz.

 

Facebook yayınları toplu olarak nasıl silinir?

1. Adım: iPhone veya Android akıllı telefonunuzda Facebook uygulamasını açın.

2. Adım:  Profil sayfanıza gidin. Bunu yapmak için, uygulamanın ana ekranının sol üst köşesindeki profil fotoğrafınıza dokunun.

3. Adım:  Profil sayfanıza girdikten sonra, “Etkinlik Günlüğüne Git” düğmesine dokunun. Düğmeyi görmüyorsanız, hamburger menüsüne ve ardından “Etkinlik Günlüğü” ne dokunun.

Adım 4:  Günlük sayfasında, “Etkinliği Yönet” üzerine dokunun ve ardından “Gönderileriniz” i seçin.

Adım 5: Artık filtreleyerek daha sonra kategoriye, tarihe veya kişilere göre birden çok gönderi seçebilecek ve toplu olarak silebileceksiniz.

Bunun yeni bir özellik olduğunu ve hala şirket tarafından sunulduğunu unutmayın. Bu nedenle, profilinizde seçeneği görmüyorsanız, herkese sunulduktan sonra daha sonra tekrar kontrol edin.

Etiketler
Başa dön tuşu
Kapalı
Kapalı

Reklam Engelleyici Algılandı..

Sayfayı Görüntülemek için Tarayıcınızın Reklam Engelleme özelliğini pasif hale getirmelisiniz.